Zuchex’ten Sektöre Tam Destek I Zuchex Sourcing Week | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex’ten Sektöre Tam Destek I Zuchex Sourcing Week

16-20 KASIM 2020 | ZUCHEX SOURCING WEEK

Katılımcı firmalarımızın ticari faaliyetlerini artırarak devam ettirmelerini desteklemek amacıyla Zücder işbirliği ile online olarak düzenlenecek “Zuchex Sourcing Week” yerli üreticilerin hem ürünlerini ihraç edebilmeleri, hem de Türkiye’nin dört bir yanındaki satın almacılara ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları fırsatları sunacak.

SEKTÖRÜN TİCARET HACMİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

Tüm dünyadan satın alma yetkililerinin davet edileceği ve online olarak düzenlenecek “Zuchex Sourcing Week” için çalışmalarına başlayan Tarsus Türkiye, Zücder işbirliği ve Zuchex markasının gücü ile yüksek bütçeli satın almacıları yerli üreticilerle buluşturacak.

Küresel bir marka olan Zuchex, sahip olduğu satın almacı portföyü ile 2020 yılında yaşanan bütün zorlukları unutturarak sektörün ticaret hacmini artırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl 1.5 Milyar Dolar değerinde ticaret hacmi yaratan Zuchex Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, 2020 yılında sektöre katkısını yeni uygulamalar ile sürdürüyor.

SEKTÖRE YENİ İHRACAT KANALLARI AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ

Ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünyaya açılan kapısı olan Zuchex, her zamanki gibi en yenilikçi uygulamaları ile sektöre yeni ihracat kanalları açmaya devam ediyor.

Her yıl lider perakende firmalarının yetkililerinin satın alma faaliyetlerini gerçekleştirmek için ziyaret ettiği ve sektörün ihracatında önemli bir rol oynayan Zuchex, “Zuchex Sourcing Week” ile inovatif ticaret fırsatları sunacak.

16-20 Kasım 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek “Zuchex Sourcing Week” sektördeki ticarete yeni bir bakış açısı getirecek. Hem katılımcı firmalarımız hem de satın almacılarımız için yepyeni bir deneyim olacak olan etkinlik, yaratacağı ticari hacim ile tüm firmalarımızın değişen şartlara uyum sağlamasını kolaylaştıracak.

Detaylı bilgi için zuchex@tarsusturkey.com

#zuchex #zuchexsourcingweek