Neden Katılmalısınız | Zuchex
10 - 13 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

NEDEN KATILMALISINIZ?

Markanızı rakiplerinizin önüne taşıyarak yeni iş bağlantıları oluşturun ve satın almacılarla bir araya gelin!

SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Dört gün boyunca 35.000 + satın almacı Zuchex'i ziyaret edecek. Doğru kişilerle tanışmak için doğru yerdesiniz.

MÜKEMMEL KONUM

Avrasya’nın ev ve mutfak eşyası pazarının merkezinde olun. Türkiye konumunu avantaja çevirin!

FİRMANIZI ÖNE ÇIKARIN

Markanızı binlerce yerli ve uluslararası satın almacı önüne çıkarıyoruz. Zuchex markanız için en ideal platformu sunuyor!


Türkiye’nin İhracat Hacmi

Avrasya’nın ev ve mutfak eşyası sektörünün öncü fuarı Zuchex, yurtdışından satın almacılar ile ihracat hacminizi büyütmeyi vaat ediyor!

Geçen yıl, Zuchex katılımcıları milyonlarca ABD Doları değerinde sipariş aldı

Yerinizi Alın

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Zuchex fuarı bizim için son derece başarılı geçti ve beklentilerimizin ötesine ulaştı. Satın almacılar ve siparişler açısından bu yıl yurtdışında katıldığımız fuarlara kıyasla çok daha fazla verim aldık. Bu kadar çok satın almacının Türkiye’deki bir fuara gelmesi bizleri çok mutlu etti. Özellikle yerel piyasanın ve satın almacıların gelecekten umutlu olduğunu gördük. Uluslararası satın almacılar nezdinde ise yakın zamanda yurtdışında katıldığımız fuarın (IFA) neredeyse 3 katı sipariş aldık. Orta doğu, Balkanlar ve Asya’dan Türkiye’ye, Zuchex’i ziyaret etmek için gelen bu kadar çok satın almacı görmek aslında komşu coğrafyanın bizleri bir üretim merkezi olarak kabul ettiğini kanıtlar nitelikte. Zuchex gerçekten sektörün bir numaralı buluşma noktası olabilecek potansiyele sahip.

Hem kendi firmamız adına, hem de sektördeki meslektaşlarımız adına söyleyebilirim ki Zuchex gerçekten çok başarılıydı. Umarım siparişleri zamanında yetiştiririz!

GOLDMASTER – Sinan BORA – Yönetim Kurulu Başkanı

DOĞRU ALICILAR İLE BULUŞUN, SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Zuchex, Avrasya’nın ev ve mutfak eşyaları sektöründe ticaret yapmak için her zaman en iyi platform olmuştur. Zuchex, Dünyanın dört bir yanından yüksek satın alma yetkisine sahip binlerce satın almacıyı İstanbul'da ağırlayacak.

Zuchex ile ihracat rakamlarınızı artırın! Şimdi satış broşürünü indirin!

BROŞÜRÜ İNDİRİN

Ev ve mutfak gereçleri sektörü liderleri arasında yer almak ve Zuchex'in sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin!

KATILIMCI OLUN