HOUSEWARES AND GIFT MAGAZINE | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

HOUSEWARES AND GIFT MAGAZINE

MARKANIZI ULUSLARARASI PLATFORMA TAŞIYIN

İLAN VERMEK İÇİN

Yılda iki kez yayınlanan, üreticilerin, ithalatçıların ve distribütörlerin yanı sıra dünyanın önde gelen perakendecilerine ve perakende alıcılarına 45.000 adet olarak dağıtımı yapılan Housewares and Gift Turkey Magazine’de yerinizi alın!

Zuchex özel sayısı olarak hazırlanan, markanızı binlerce satın almacıya sergileme fırsatı ile Zuchex satın almacı portföyüne açılan kapınız olan H&G Magazine dergisi, firmanızı uluslararası platforma taşıyacak…

MARKANIZI ÖNE ÇIKARMA FIRSATI

Bölgenin en büyük ev ve mutfak eşyaları fuarı Zuchex’i, ziyaret eden binlerce yüksek bütçeli satın almacıya dağıtılan yayın uluslararası erişiminizi artıracak.

Fuar esnasında tüm satın almacılara dağıtılacak olan H&G Magazine ile 35.000’den fazla sektör profesyoneline erişebilirsiniz.

DİJİTAL ERİŞİM

Fuar alanındaki erişime ek olarak Zuchex portföyündeki tüm satın almacılara dijital kopyası email ile gönderilen H&G Magazine Zuchex özel sayısı, markanız için maksimum görünürlük vadediyor.

H&G Magazine’de ilanınızla yer alarak 80.000’den fazla sektör profesyoneline dijital erişim fırsatını değerlendirin!

Housewares and Gift Turkey, ev ve mutfak eşyaları sektöründe yer almak isteyen herkes için önemli bir uluslararası yayın olarak markanızı tüm dünyadan lider perakende satın almacılarına ulaştırıyor.

Tüm fırsatlardan yararlanmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve dünyanın dört bir yanından satın almacılara ulaşmak için şimdi iletişime geçin!

İlan vermek, reklam tarifesini öğrenmek ve daha fazla bilgi için iletişime geçin.

İLETİŞİM