İstanbul'u Keşfedin | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

İSTANBUL'U KEŞFEDİN

Görkemli geçmişi üzerine kurulu Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul; finansal, ekonomik ve turistik bir merkez olarak öne çıkan uluslararası bir şehirdir.

İSTANBUL’U KEŞFEDİN

Bir kolu Asya’ya, diğer kolu Avrupa’ya uzanan İstanbul, dünyada iki kıta üzerinde kurulmuş tek şehirdir. Şehirdeki müzeler, kiliseler, saraylar, büyük camiler, çarşılar ve doğal güzellikler sayılamayacak kadar çoktur.

Seyahatinizi şimdiden planlamaya başlayarak Zuchex ziyaretiniz esnasında İstanbulu keşfedebilirsiniz.

SANAT, KÜLTÜR VE EĞLENCE

Tiyatro oyunlarının temsil edildiği, yerli ve uluslararası çalışmaların sergilendiği, konserlerin, sergilerin, tiyatro ve müzik festivallerinin, müzayedelerin, konferansların düzenlendiği İstanbul, müzeleriyle de uluslararası bir sanat ve kültür merkezidir.

BOĞAZİÇİ

Bir İstanbul seyahati, Avrupa ve Asya’yı ayıran Boğaziçi’nde yapılacak geleneksel ve unutulmaz bir tekne gezisi olmadan çok eksik kalacaktır. Boğaziçi kıyıları geçmişin ve geleceğin, büyük görkem ve basit güzelliklerin çok keyifli bir karışımını sunmaktadır.

İSTANBUL EĞLENCE HAYATI

İstanbul’da çok sayıda bar, gece kulübü ve diskotek vardır. Ayrıca tüm yöresel çeşitleriyle Türk Mutfağı sunan sayısız restoranın yanı sıra İtalyan, Fransız, Japon, Çin ve Lübnan mutfakları da şehirde kendine yer bulmaktadır.


Zuchex ziyaretçi kaydınızı tamamlayın, Zuchex ziyaretinizden maksimum verimlilik almak için seyahatinizi şimdiden planlamaya başlayın!

Zuchex, 16-19 Eylül 2021 tarihlerinde İstanbul, Tüyap’ta!

ZİYARETÇİ OLUN