Zuchex

12 - 15 EYLÜL 2019

30. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul

Neden Ziyaret Etmelisiniz

Sektörün dünyadaki en büyük buluşmalarından biri olan Zuchex, Türk ev ve mutfak eşyaları sektörünün en büyük ticari platformudur. Perakende satıştan ilham alan 30. Zuchex Fuarı tek bir noktada yüzlerce markayı ve binlerce ürünü buluşturacak ve sizlere dört gün boyunca olağanüstü bir ortamda yeni tedarikçilerle tanışma fırsatını sunacak.

  • 2019’un en büyük ürün lansmanlarına ev sahipliği yapacak Zuchex, yılın son altın değerindeki çeyreğinde en yeni ürünleri görerek, rekabette bir adım öne geçmek ve yeni sezon ürünleri portföylerine eklemek isteyen Perakendeciler, Merchandiserlar, İç Mimarlar, Otel Sahipleri, Restoran ve Açık Mekan Sahipleri için en doğru adres.
  • Ev ve mutfak eşyaları tedarikçilerinin Türkiye’deki en büyük buluşma noktasında yeni müşteriler, yeni işbirlikleri ve yeni tedarikçilerle tanışın!
  • Yılın en trend yeni ürünleri yerinde görün, deneyimleyin, kıyaslayın ve direkt ürün tedarikçileriyle tanışma fırsatı yakalayın
  • Metal, plastik, seramik, porselen, cam ve diğer ev& mutfak eşyaları alanında en yeni ve heyecan verici ürünleri, yenilikleri ve orijinal tasarımları keşfedin.
  • Show boyunca sergilenecek olan en yeni pişirme ekipmanlarını ve sofra kültürüne ait en yeni trendleri görerek yaratıcılığınızı artırın ve ticaretinize ayrıcalık sağlayın
  • Zuchex size eşsiz yerli ürünler satın alabileceğiniz ve yeni uluslararası tedarik fırsatlarını yakalayacağınız bir fırsat sunuyor.
  • Uluslararası salonlarımız ve Çin Pavilyonumuz ile uluslararası tedarikçilere özel bir alan sağlamakla birlikte showun her noktasında gerek uluslararası gerekse Türk katılımcılar ürün guruplarını sergiliyor olacaklar.

Uluslararası ziyaretçi misiniz? Ziyaretinizden maksimum fayda elde edin ve müşterilerinizin başka hiçbir yerde bulamayacağı ürünleri satın alarak 'Made in Turkey' markalı ürünler ile inanılmaz fırsatları yakalayın.

Türk satın almacı mısınız? Zuchex’te dünyanın dört bir yanından gelecek olan yeni iş birlikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olun.

İhtiyacınız olan herşey tek bir çatı altında

Online Davetiye