Katılımcılarımızn Görüşleri | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

KATILIMCILARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

Sektörün Zuchex hakkında neler söylediğini duymak ve katılımcılarımızın görüşlerini dinlemek için katılımcı firma röportajlarına göz atın

KÜTAHYA PORSELEN

Yurt içinden olsun yurt dışından olsun o kadar çok ziyaretçimiz var ki standımız doldu taştı. Fuar şu anda hakikaten süper geçiyor.

Celal Kaya Kınalı - Kütahya Porselen Genel Müdür Yardımcısı

GÜRAL PORSELEN

Bu fuar çok önemli bir fuar, lokomotif fuarlardan biri. Sadece Türkiye için değil bu yıl artık globalleşen bir fuar olmakla beraber katılımcı markalara da gerçekten katma değer katıyor, fayda sağlıyor. Pek çok farklı kıtadan pek çok farklı milletten, yurt dışından bu fuara gelen misafirlerimiz var. Yoğun bir ilgi var. Günün sonunda beklentilerimizi karşılayacak verilere sahip olacağız.

Emre Midilli - Güral Porselen Kurumsal İletişim Sorumlusu

KORKMAZ

Burada misafirlerimizle yapacağımız işleri görüşebileceğimiz çok güzel bir ortam oluştu. Standımıza yeni gelen müşterilerimize kendimizi tanıtabilmek, yeni ürünlerimizle alakalı bilgileri anlatabilmek çok kıymetli. Oldukça fazla yabancı alıcı görüyorum. Bu bizim standımıza da fazlasıyla yansıdı. Genel olarak memnunuz.

Berna Altınay - Korkmaz Kurumsal ve Perakende Mağazalar Satış Müdürü

KERAMİKA

Fuarda olmak gerçekten sektörümüz için çok önemli. Çok yoğun bir müşteri portföyüyle karşılaştık. Yurt dışından çok fazla yeni müşteri var. Yurt içinden de müşterilerimiz yeni ürünlerimizi merak ediyorlardı. Bu fuarda müşterilerimize yeni ürünlerimizi gösterme imkânımız oldu. Beklentilerimizi şu anda çok iyi bir şekilde karşıladı.

Emin Yüce - Keramika Genel Müdür

BAMBUM

Fuar bu sene inanılmaz güzel geçiyor. Beklentilerimiz karşılandı elbette hatta beklentilerimizi ufak düşünmüşüz çünkü beklentilerimizin çok çok daha üzerine geçti fuar.

Ahmet Selman Yar - Bambum Genel Müdürü

SCHAFER

Fuar gayet güze geçiyor. Beklediğimizin üzerinde bir ilgi var. Yurt içinden beklediğimiz oranda ancak yurt dışından özellikle ihracat müşterisinde artış var. Yakın coğrafya, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ülkelerinden ciddi anlamda ziyaretçi var.

Murat Aslan - Schafer Yönetim Kurulu Üyesi

BONNA

Etkilendik. Çok memnunuz. Yurt içi ve yurt dışından eşit bir katılım söz konusu, gayet memnunuz.

Reha Tavil - Bonna Ticari Direktör


Ev ve mutfak gereçleri sektörü liderleri arasında yer almak ve Zuchex'in sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin!

KATILIMCI OLUN