Zuchex 2022’de lider markaların en yeni koleksiyonlarını keşfedin! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex 2022’de lider markaların en yeni koleksiyonlarını keşfedin!

Kütahya Porselen HALL 2 | C-10 / C-12

Porselen üretiminde uzun yıllar varlığını sürdüren Kütahya Porselen, geçmişten günümüze uzanan deneyimleriyle tüketici ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Ürün çeşitliliğiyle göz dolduran Kütahya Porselen, geleneksel motiflerin trend çizgilerle tasarlandığı, fonksiyonel çözümler sunan ürünleriyle günün her saati sofralara şıklık kazandırıyor.

Korkmaz HALL 3 | A-30 / B-30

Korkmaz paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve sofra ürünleri gibi çeşitli alanlarda 45 yılı aşkın süredir sürekli gelişim göstererek ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor. Özellikle paslanmaz çelikte en güvenilir markalar arasında yer alan Korkmaz, son teknoloji üretim tekniklerini modern tasarımlarla buluşturuyor.

Schafer HALL 3 | B-10

Hem pratik kullanım olanakları hem de çarpıcı tasarım detaylarıyla dikkat çeken Schafer ürünleri kaliteleriyle de göz dolduruyor. Pişirme ekipmanlarından sofra grubuna, küçük ev aletlerinden ev tekstiline kadar geniş ürün yelpazesiyle Schafer her zevke hitap ediyor.

Aykut Metal HALL 3 | D-50

Sektörün köklü firmalarından Aykut Metal, krom mutfak eşyaları üretimine çelik mutfak eşyaları üretimini de ekleyerek büyümeyi sürdürdü. Firma, yenilikçi bakış açısıyla sektördeki yerini her geçen gün güçlendiriyor...

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ KAYIT OLUN!

#buradaolmalısınız | Zuchex 15-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.