19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex 2021 Katılımcılarına T.C. Ticaret Bakanlığı Desteği

31. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, Ticaret Bakanlığı’nın ihracat stratejileri ve ekonomik öncelikler doğrultusunda, yurt içinde destek kapsamına aldığı sayılı fuarlar arasına girdi. T.C. Ticaret Bakanlığı’nın Zuchex katılımcılarına vereceği bu destekten yararlanmak için, Yurt İçi Fuarların Desteklenmesine İlişkin Uygulama Usul ve Esaslarına buradan ulaşabilirsiniz..

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bu destekten yararlanma şartlarını sağlayan katılımcılarımız, öncelikle bağlı olduğu İhracatçılar Birliği ile iletişime geçip, Destek Yönetim Sistemi’ne (DYS) kayıt olmalıdır.

Fuar katılımcılarının, 2014/4 Sayılı Karar kapsamındaki desteklerle ilgili tüm bilgi ve belgeleri hazırlayarak, DYS üzerinden fuarın bitiş tarihini müteakip en geç üç ay içerisinde başvurmaları gerektiğini, fuar ile ilgili ödemelerin firmaya ait banka hesabından ya da firma çekleri ile tamamlanmış olması gerektiğini ve DYS üzerinden yapılmayan başvuruların kesinlikle kabul edilmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

Zuchex Katılımcıları Eşsiz Fırsatlardan Yararlanıyor

Zuchex yeni ticaret fırsatları vadediyor Bölgenin ev ve mutfak eşyaları sektöründeki en büyük fuarı Zuchex, yeni işbirlikleri ile ticaretinizi geliştirecek.
Zuchex, iç piyasada konumunu güçlendirirken, ihracatını artırmak isteyen firmalar için en ideal platformdur. Fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için şimdi iletişime geçin!

KATILIMCI OLUN

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap’ta!


Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.