Zuchex 2019 T.C. Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti Programında! | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex 2019 T.C. Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti Programında!

Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti programı ile Zuchex ihracat artışı vadediyor!

Ev ve mutfak eşyaları sektörünün lider fuarı olan Zuchex, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın Alım Heyeti programı’na dahil edildi. Yurt dışından satın almacıları fuara çekecek olan program katılımcı firmalar için yeni iş fırsatları yaratacaktır. Alım Heyeti programı, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği organizatörlüğünde düzenlenecektir. Tüm yurt dışı temsilcilikleri ve ataşelikleri ile yürütülecek ortaklaşa çalışmalar ile ev ve mutfak eşyaları sektöründen şirket temsilcilerinin fuara Alım Heyeti programı kapsamında katılımları sağlanacaktır.

Yürüttüğümüz yurt dışı satın almacılarına yönelik ziyaretçi çalışmaları ve T.C. Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti programı ile Zuchex hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine işlerini büyütme fırsatı sunuyor!

Lider firmalar tek çatı altında!

Ev ve mutfak eşyaları sektörünün merakla beklenen fuarı Zuchex için son 1 ay! Geniş ürün yelpazesi ve başka yerde bulamayacağınız tasarımlar için şimdi ziyaretçi kaydınızı yapın, girişte sıra beklemeyin!

Ziyaretçi olun