Zuchex 2018’e Heyecan Tüm Hızıyla Sürüyor | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex 2018’e Heyecan Tüm Hızıyla Sürüyor

ZUCHEX FUARI’NA SON 3 GÜN!

İz Bırakan Yenilikleri Görmeye Hazır Mısınız?

Yenilikçi markalardan inovatif koleksiyonlara yüzlerce marka, binlerce ürün çeşidiyle 13-16 Eylül tarihlerinde Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşacak. Bu yıl 29.’su gerçekleştirilecek olan Zuchex 2018’de yurt içi ve yurt dışından 29 bin ziyaretçi bekleniyor.

Yeni alıcılar ve yeni pazarlarla tanışmak için büyük fırsatlar sunan Zuchex Fuarı, sektörün dünya ile bağlantılarını güçlendirerek, ihracata ve Türkiye ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Sahip olduğu uluslararası kimliğiyle dünya genelinde her geçen gün bilinirliğini artıran Zuchex Fuarı, bu yıl birbirinden farklı kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği’nin (TKKAD) desteğiyle ülkemizde yapılan ilk kahve harmanı yarışması Zuchex 2018’in ev sahipliğinde gerçekleşirken, Mutfak Dostları Derneği’nin desteğiyle düzenlenen “Anadolu Tadında Lezzetler” etkinliğinde Türkiye’nin ünlü mutfak profesyonelleri, yerel lezzetleri yeniden yorumlayacak. Fuar alanına kurulan tasarım atölyesinde ise sektörün önde gelen isimleri seramik tabaklar, fincanlar ve muglar üzerinde yaratıcılıklarını sergileyecek. Zuchex 2018’in bir başka renkli etkinliğinde ise katılımcı markalar, fuarın “en şık akşam sofrası” seçilebilmek için yarışacak.