TÜRKİYE’NİN İLK HİBRİT FUARI ZUCHEX | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

TÜRKİYE’NİN İLK HİBRİT FUARI ZUCHEX

Tüm dünyadan satın almacılar yeni "Online B2B" programı sayesinde Zuchex katılımcıları ile buluşacak.

16-19 Eylül 2021 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan organizasyon Türkiye’nin ilk hibrit fuarı olacak. Toplamda 35,000 satın almacıyı üreticilerle buluşturacak olan 31. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, hem fiziksel ziyaretçileri hem de ilk defa Zuchex’te uygulanacak olan “Online B2B” programıyla, yurt içi ve yurt dışından seyahat edemeyen satın almacıları, katılımcı firmalarla buluşturacak.

ZUCHEX KATILIMCILARI ONLINE PLATFORMDA

Son iki yılda, çoğunluğunu zincir perakende firmaları ve satın alma heyetlerinin oluşturduğu 60 binden fazla profesyonele ev sahipliği yapan Zuchex, sahip olduğu satın almacı portföyünü, Online B2B programı ile katılımcı firmalar için yeni satış ve ihracat kanallarına dönüştürüyor.

Online B2B programı ile Türkiye’nin ilk Hibrit fuarı olan Zuchex, satın almacıları hem fuarda hem de dijital ortamda ağırlayarak katılımcıları için maksimum ticaret fırsatları yaratacak.

FUAR ESNASINDA ONLINE VE FİZİKİ TOPLANTILAR

Fuar öncesinde katılımcı firmaların ürünlerini satın almacılara sergileyebileceği, aynı zamanda fuar esansında hem online hem de fiziki toplantılar yapabilecekleri Online B2B Programı, Zuchex katılımcıları ile satın almacılarını buluşturacak.

Program sayesinde 17,500'den fazla seyahat edemeyen satın almacı, Zuchex’e dahil olarak katılımcı firmalar ile iletişime geçecek ve satın alma işlemlerini bu platform aracılığıyla gerçekleştirecek

Geçtiğimiz yıl 1,5 Milyar dolar değerinde ticaret hacmi yaratan Overseas Buyer programına ek olarak yeni Online B2B platformuyla Zuchex, 2021 yılında da katılımcılarına ihtiyaç duydukları ihracat fırsatlarını yaratacak.

Binlerce satın almacının ziyaret edeceği, küresel ev ve mutfak eşyaları sektöründe bu senenin en önemli fuarı Zuchex’te yerinizi alın, online B2B Programından yararlanarak yılı karlı anlaşmalar ile kapatın!

ŞİMDİ YERİNİZİ ALIN!