19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

TÜKETİCİ TRENDLERİNİ KEŞFEDİN, MAĞAZALARINIZDA SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamak son dönemlerde her zamankinden daha önemli. Geçtiğimiz aylarda milyonlarca tüketicinin günlük yaşamı değişirken, evlerde daha fazla zaman geçirmek yeni bir yaşam tarzı haline geliyor. Değişen talepleri karşılamak için doğru ürünleri tedarik etmek ise tüm perakende şirketleri için daha fazla önem kazanıyor.

Yüksek üretim hacmine ve hazır stoklara sahip üreticilerin yerini aldığı Zuchex, değişen tüketici trendlerine yönelik tedarik ihtiyaçlarınızı tek çatı altında sunuyor…

MAĞAZALARINIZDA PİŞİRME EKİPMANLARINA YER AÇIN

Pişirme ekipmanları evde kendi başına lezzetli yemekler pişirmeyi seven tüketiciler için en önemli mutfak eşyalarından biridir.

Mağazalarınızda yeni nesil pişirme ekipmanlarına yer açarak müşterilerinize en yeni ürünleri sunabilirsiniz.

Bu kategorideki katılımcı firmalara göz atın - KATILIMCI LİSTESİ

YENİ NESİL EV TEKNOLOJİSİ ZUCHEX’TE

Yeni nesil kahve makineleri, elektrikli mutfak eşyaları gibi ürünler müşterilerinizin evlerinde ihtiyaç duydukları konforu sağlayan en ürünlerdir.

Hayatı kolaylaştıran ve lezzetli deneyimler sunan çay kahve makineleri ve pek çok küçük elektrikli ev aleti Zuchex’te!

Bu kategorideki katılımcı firmalara göz atın - KATILIMCI LİSTESİ

EV EŞYALARI TEDARİK ETMEK İÇİN EN DOĞRU ZAMAN

Değişen tüketici alışkanlıkları ve evde geçirilen zamanın artması ile renkli kekler, çeşitli ekmekler ve kurabiyeler pişirmek daha çok tercih edilmeye başlandı.

Mutfakta geçirilen zamanı eğlenceli kılan ve müşterilerinizin işini kolaylaştıran ev eşyalarını Zuchex’te keşfederek tedarik edin!

Bu kategorideki katılımcı firmalara göz atın - KATILIMCI LİSTESİ

Ev ve mutfak eşyaları endüstrisine dair her kategoriyi kapsayan Zuchex, en yeni ve en kaliteli ürünler ile perakende işiniz için en doğru tedarik merkezidir.

Ziyaret Edin