Ticaret ve Sofra Kültürünü Birleştiren Zuchex Fuarı’na Sayılı Günler Kaldı | Zuchex

10 - 13 EYLÜL 2020

31. Zuchex Ev
ve Mutfak Eşyaları Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul

10 - 13 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ticaret ve Sofra Kültürünü Birleştiren Zuchex Fuarı’na Sayılı Günler Kaldı

Uluslararası Zuchex, dünya genelinde tam 206 ülkeye ürün satışı gerçekleştiren ev ve mutfak eşyaları sektörünü, 29. kez Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturuyor. 13 - 16 Eylül tarihlerinde, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, dünya genelinde önemli alıcıları sektörün büyük organizasyonunda buluşturacak.

Zuchex 2018’de sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif mobilya ve ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar binlerce tasarım sergilenecek. Sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan fuar, sunacağı eşsiz ticaret fırsatları ve yeniliklerin yanı sıra birbirinden özel etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Zuchex 2018’e Özel Sunumlar, Renkli Etkinlikler

Dört güne yayılan kültürel etkinlikleriyle Zuchex bu yıl göz dolduracak.Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği’nin (TKKAD) desteğiyle ülkemizde yapılan ilk kahve harmanı yarışması Zuchex 2018’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. Mutfak Dostları Derneği’nin desteğiyle düzenlenen “Anadolu Tadında Lezzetler” etkinliğinde Türkiye’nin ünlü şefleri, yerel lezzetleri yeniden yorumlarken, kurulacak tasarım atölyesinde ise sektörün önde gelen isimleri seramik tabaklar, fincanlar ve muglar üzerinde yaratıcılıklarını sergileyecek. Tüyap Beylikdüzü’nün 11 salonunda birden sezonun en yeni trendlerinin bir arada sunulacağı fuarın bir başka renkli etkinliğinde ise katılımcı markalar, “en şık akşam sofrası” seçilebilmek için yarışacak.

Zuchex’te aradığınız her şeyi tek bir noktada bulmanın ayrıcalığını yakalayın!