Son 1 Ay | Sektörün heyecanla beklenen buluşması Zuchex 2021 lider markaları ağırlayacak | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Son 1 Ay | Sektörün heyecanla beklenen buluşması Zuchex 2021 lider markaları ağırlayacak

Uzun yıllara dayanan deneyim ve yeni teknolojilerin buluşmasından doğan ürünler mutfaklardaki lezzeti artırıyor. Köklü geçmişleriyle yenilikçi bakış açılarını bir araya getiren markalar Zuchex 2021’de kaliteleri ve kusursuz tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünlerini sergileyecekler. Siz de hikayeleri geçmişten günümüze uzanan, sektörün lider markalarının ürünlerini fuar boyunca yakından inceleyebilirsiniz.

İşte alanında uzman markaların yenilikçi koleksiyonlarından bazı detaylar!


Korkmaz | HALL 3 / A-30, B-30, FY-01

Korkmaz paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve sofra ürünleri alanında 45 yılı aşkın süredir sürekli gelişim göstererek ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor. Özellikle paslanmaz çelikte en güvenilir markalar arasında yer alan Korkmaz, son teknoloji üretim tekniklerini modern tasarımlarla buluşturuyor.


TAÇ | HALL 2 / B-10

40 yılı aşkın deneyimiyle TAÇ bugün geniş ürün yelpazesi sayesinde tüketicinin pek çok ihtiyacına yanıt verebiliyor. Uzman Ar-Ge ve Ür-Ge kadrosuyla son teknoloji üretim modelleriyle kalitesini koruyan marka, ev tekstlinin yanı sıra mutfak eşyalarıyla da tüketicinin yüzünü güldürüyor.O.M.S. Collection | Fuaye / FY-02, FY-01A

O.M.S. Collection geçmişten gelen tecrübesiyle günümüzün modern çizgilerini harmanlıyor. Kaliteli içerikler ve ergonomik tasarımlar sunan O.M.S. ürünleriyle mutfaklara hem lezzet hem de enerji kazandırıyor. Özel tasarımlarıyla fark yaratan firma Jet Black Steel Serisi ile de adından söz ettiriyor. Siyah ayna efekti veren paslanmaz çelik gövdesiyle Jet Black Steel Serisi mutfaklara şıklık ve ışıltıyı da beraberinde getiriyor.


Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.