Sektör liderlerini ağırlayacak olan Zuchex 2021 için geri sayım başladı! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektör liderlerini ağırlayacak olan Zuchex 2021 için geri sayım başladı!

Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle sektöre öncülük eden markalar, heyecanla beklenen Zuchex 2021’de buluşuyor. Sayılı günlerin kaldığı fuarda en yeni koleksiyonlar, fonksiyonel ve dayanıklı ürünler sergilenecek... Aynı zamanda şıklıklarıyla göz dolduran pek çok özel tasarımın yer alacağı fuarda dünya lideri markaların yetkilileri ile tanışma fırsatı yakalayabilir, ürünleri tüm detaylarıyla yakından inceleyebilirsiniz.


Özel bir fuar deneyimi için hemen katılın!


Onon HALL 3 | D-52

Madeni eşya üretiminde sektörde köklü bir geçmişe sahip olan Onon, şık detaylara sahip çatal-bıçak setleriyle sofraların en özel tamamlayıcılarını tüketicinin beğenisine sunuyor. Minimal tasarımlarıyla ön plana çıkan Onon servis takımları kahvaltılardan özel gün sofralarına kadar çeşitli stillere uyum sağlıyor.

DNZ Art Collection HALL 4 | A-50


DNZ Art Collection Pırlanta Seti ile camda şıklığa vurgu yapıyor. Sürahi, kadeh ve bardak çeşitlerinden oluşan set, sunumlara gold detaylarıyla şıklık kazandırıyor. Nostaljik stilin modern tasarım anlayışıyla buluştuğu bu set ile davetlerde göz kamaştıran sofralar hazırlamak mümkün.

Nehir Mutfak Eşyaları HALL 8 | H-21

Nehir Mutfak Eşyaları 40 yıllık deneyimini bugün özenle ürünlerine yansıtıyor. Hammadde seçiminden, tasarım süreçlerine kadar titizlikle çalışmalarını sürdüren firma kaliteyi ise öncelikli şartı haline getirmiş durumda. Nehir Mutfak Eşyaları, zarif çizgilerin hakim olduğu modern tasarımlarıyla şıklığı da beraberinde getiriyor.

Zucci HALL 12 | C-24

Zucci yenilikçi bakış açısıyla hareket eden firmalardan biri. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle tüketici ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştiren Zucci özel tasarım ürünlerine trend detayları taşıyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.