19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Rüzgar Şef ile “Cooking Theatre” Zuchex 2022’de!

Ev ve mutfak eşyaları sektöründe 2022’in dünya ölçeğindeki en büyük uluslararası ticaret buluşması olan Zuchex, 15 – 18 Eylül tarihlerinde 32. kez kapılarını açıyor. Hayata tasarım katan yeniliklerin vitrine çıkacağı fuar, bu yıl “Cooking Theatre” etkinliğine de ev sahipliği yapacak. Etkinlik kapsamında ünlü şef Rüzgar Sünbül, üniversitelerin aşçılık bölümlerinde okuyan öğrencilerle birlikte dört gün süren bir workshop düzenleyecek. Şef Rüzgar Sünbül, fuar alanına kurulan özel mutfakta, katılımcı firmaların inovatif pişirme ürünlerini kullanarak hazırladığı birbirinden lezzetli tarifleri, yine fuardaki firmaların 2022-2023 koleksiyonlarına ait sunum ekipmanları eşliğinde ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Tarsus Türkiye tarafından, T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB destekleriyle 32.’si düzenlenecek fuar, 650 firmanın katılımıyla 15 Eylül’de kapılarını açıyor. Fuar kapsamında gerçekleştirilen Cooking Theatre etkinliğinde gastronomi dünyasının ünlü ismi Rüzgar Sünbül, geleceğin aşçılarıyla birlikte hünerlerini sergileyecek. 11. Hall’de düzenlenecek etkinlikte, dört gün boyunca birbirinden özel tarifler, katılımcı markaların yeni tasarım pişirme ve sunum ekipmanları kullanılarak hazırlanıp servis edilecek. Cooking Theatre etkinliğini takip eden fuar ziyaretçileri bir taraftan Şef Rüzgar Sünbül’den mutfak sırlarını ve lezzetli yemeklerin püf noktalarını öğrenirken, diğer yandan katılımcı firmaların pişirme ve sunum ekipmanlarıyla ilgili son yeniliklerini yerinde görebilecek.

Seçkin markaların heyecan verici koleksiyonlarını, sektör profesyonelleriyle buluşturacak olan Zuchex 2022’de; “Sofra ve Mutfak Eşyaları”, “Pişirme Ekipmanları”, “Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları”, “Ev Eşyaları”, “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ile “Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde en yeni koleksiyonlar ve 2023 tasarımları bir arada sergilenecek.

Cooking Theatre etkinliği hakkında bilgi almak ve mutfaklara ilham veren yeniliklerin bir arada sunulacağı fuara ücretsiz online ziyaretçi kaydı yaptırmak isteyenler www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirler.

Sosyal Medya:

www.facebook.com/zuchexfair I www.twitter.com/zuchexfair

www.instagram.com/zuchexfair I www.zuchex.com