Mutfaktan Güzel Kokular Geliyor! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Mutfaktan Güzel Kokular Geliyor!

Cooking Theatre katılımcı firmaları belirleniyor, Çay mı, Kahve mi? alanında ise firmalar yerini alıyor.

Zuchex 30. yaşını birbirinden özel etkinliklerle kutluyor! Bu yıl Hall 14’te yer alacak “Cooking Theatre” ve “Çay mı, Kahve mi?” alanları ile katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacak Zuchex 2019’un resmi açılış töreni ise 12 Eylül saat 11:00’da Hall 14’te yer alan Cooking Theatre alanında, sektörün önde gelen isimleri ile gerçekleşecek.

Mutfaktan Güzel Kokular Geliyor

Zuchex’in 30. yılına özel etkinlikler bu yıl tüm ziyaretçi ve katılımcıların merakla beklediği yeniliklerin başında geliyor. Cooking Theatre’da sponsor firmaların ürünleri ile 4 gün boyunca birbirinden lezzetli sunumlar hazırlayacak ünlü şef Rüzgar Sünbül menü çalışmalarına başladı.

Cooking Theatre!

İlgi odağı olacak “Cooking Theatre”ın mutfak sponsoru Öztiryakiler olurken, seanslarda yer alan firmalar arasında Öztiryakiler, Keramika, Korkmaz, Neva, Lucky Art – Bergoff, Bambum, Ar Yıldız, Albayrak ve Rüzgar Sünbül’ün workshopları olacak.

Tadımlar, chefstable, atölyeler ve çok daha fazlası… Tüm Zuchex ziyaretçilerinin mutlaka katılması gereken bir etkinlik olan Cooking Theatre, Hall 14’te!

Çay mı, Kahve mi?

Merakla beklenen bir diğer etkinlik alanı olan Çay mı, Kahve mi? alanında ise firmalar yerini alıyor. Zuchex katılımcı firmalarının en yeni ekipmanlarıyla mükemmel bir çay ve kahve deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Kütahya porselen sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte çay, kahve tadımlarının yanı sıra yeni ekipmanları yakından inceleme fırsatı bulabileceksiniz.

Kütahya Porselen, Korkmaz, Stilevs, Goldmaster, Schafer, Ar Yıldız, Sunny, Fakir, Lokart, WMF, Fantom, Koleksiyon gibi lider markların yer alacağı Çay mı, Kahve mi? alanı Hall 14’te sizleri bekliyor!

Zuchex ziyaretinizde yapılacaklar listenize mutlaka ekleyin! Hall 14’te görüşmek üzere! Çaylar ve kahveler bizden!

Zuchex’in 30. Yılına özel etkinliklere katılmak, ev ve mutfak eşyaları sektöründeki lider firmalar ile bir araya gelmek ve yeni yılda vitrinlerinizi süsleyecek trend ürünler satın alarak işinizi büyütmek için mutlaka ücretsiz online kaydınızı tamamlayın!

Ziyaretçi olun