Mutfaklarda Stil & Kalite | Zuchex Trend Weeks | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Mutfaklarda Stil & Kalite | Zuchex Trend Weeks

Tüm hızıyla devam eden Zuchex Trend Haftalarında pişirme ekipmanlarından öne çıkan trend ürünler ile karşınızdayız. Zuchex 2021'in öncesi stil & kaliteyi bir arada sunan Avşar Emaye, Hascevher, Korkmaz, Neva, O.M.S., Taşev ve daha fazlasından yeni ürünler keşfedin…

Avşar Emaye - 3 HALL / A-10

Pantone’un 2021 yılı için duyurduğu illuminating rengi baz alarak oluşturulan pişirme grubu ürünleri aydınlatıcı etkisiyle mutfaklarda yeni bir bakış açısı sunuyor.  

Yılın renk trendlerine göre tasarladığı pişirme grubu ürünleriyle öne çıkan Avşar Emaye yeni koleksiyonu ile karşımızda!

Hascevher - 3 HALL / C-10 / D-14

Ergonomik, kullanışlı ve modern tasarımlar ile karşımıza çıkan Hascevher, granit serisi ile mutfaklara şıklık getirirken kaliteden ödün vermiyor. Vitamin, mineral ve lezzet kaybını en aza indirme özellikleriyle Hascevher değişen tüketici trendlerini yakalıyor...

Korkmaz - 3 HALL / A-30 / B-30 / FY-01

Dayanıklı çelik tencereler Korkmaz kalitesi ve estetiğiyle yeniden yorumlanıyor.
Tüketici dostu tasarıma sahip Korkmaz çelik tenceler dayanıklı yapısıyla uzun yıllar lezzetli yemekler pişirilmesine olanak sağlıyor

Neva - 3 HALL / B-40

Lilyum çiçeğinin zarif beyazlığından ilham alarak tasarlanan Neva’nın yeni Lilyum emaye koleksiyonu hem sunum hem de pişirme ürünleriyle mükemmel kombinler yaratıyor.

Lilyumun doğal beyaz görüntüsünden esinlenilen sade görünümlü pişirme gereçleri dayanıklı yapısı ve tüm ihtiyaçlara uygun ürünleriyle mutfakların yeni gözdesi oluyor.

O.M.S. - Fuaye / FY-01A

O.M.S. Collection siyahın asil görüntüsünü doğal, dayanıklı materyallerle birleşerek yeni pişirme ürünlerini tanıtıyor.

Kullanılan doğal materyallerle yemeklerin tam kıvamında pişmesini sağlayan O.M.S Collection’un özel serileri tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Taşev - 3 HALL / D-10

Dayanıklı döküm tencereler Taşev kalitesiyle buluşuyor. Evlerinde kendisini şef gibi hissetmek isteyenler için tasarlanan Caste döküm tencereler dayanıklı yapısı, şık tasarımları, özel renkleriyle mutfaklarda yerini alıyor.

Ziyaret edin & daha fazlasını Zuchex'te keşfedin!

Zuchex 2021 için ücretsiz kayıt olarak Zuchex Trend Haftaları boyunca sunduğumuz tüm bu ilham verici koleksiyonları görme şansını yakalayın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.