Ev ve mutfak eşyalarında son trendler için Zuchex 2021’e davetlisiniz! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ev ve mutfak eşyalarında son trendler için Zuchex 2021’e davetlisiniz!

Mutfakların ve sofraların olmazsa olmazları, sektöründe yılın en büyük buluşması olan Zuchex’te sergilenecek. 16-19 Eylül tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde kapılarını açacak olan fuarda, ev ve mutfak eşyalarına yönelik son trendler, en yeni koleksiyonlar görücüye çıkacak. Lider markalar yenilikçi bakış açılarıyla geliştirdikleri pişirme ekipmanları, masa üstü sunum ürünleri, çatal-bıçak setleri, plastik ev ve mutfak eşyaları elektrikli ev aletleri, dekoratif ürünler ve çok daha fazlasını beğeniye sunacak…

Mutfakların dayanıklı ekipmanları, şık sofraların göz alıcı ürünleri Zuchex 2021’de sizleri bekliyor!


Hascevher | HALL 3 / C-10, D-14

Ürünlerini kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata sunan Hascevher, Türkiye’nin en büyük çelik tencere üreticilerinden. 3 binden fazla ürün çeşidi sunan marka; tencere, tava, çaydanlık, cezve gibi ürünleriyle lezzeti artırıyor. Hascevher ergonomik, kullanışlı ve modern tasarımlarıyla da trendleri mutfaklara yansıtıyor.

Canba | HALL 2 / B-20


Köklü geçmişiyle cam ürün sektöründe adından söz ettiren Canba, geniş ürün yelpazesiyle dünya çapında beğeni toplayan bir marka. Hayallerini tüketici beklentisi doğrultusunda şekillendirerek ürünlerine yansıtan Canba, el işçiliği ve özel koleksiyonlarıyla tasarım gücünü ortaya koyuyor.

Lugga | HALL 10 / B-34


1962'den bu yana çatal kaşık bıçak sektöründe edindiği tecrübesiyle üstün kaliteyi bir araya getiren Lugga sofraları özenle donatılıyor. Her biri deneyim ve uzmanlığı yansıtan özgün tasarımları ile seçkin yemek buluşmaları için stil sahibi alternatifler sunuyor. Kaliteli çelik içeriği ile Lugga çatal kaşık bıçak serileri, ince işçiliği ile sofralara ışıltı katıyor.

Bonera Tutku Metal | HALL 3 / C-50


Bonera Tutku Metal ürün kalitesiyle sofralarda fark yaratıyor. Granit, çelik içeriklerin ön planda olduğu ürün grubuyla mutfaklara lezzet katan marka, modern tasarımlarıyla da şıklığı destekliyor.

Dora (Batta) | HALL 10 / B-11


Dora (Batta), yüzde 100 yerli sermayeli üretimi ile Türkiye’den dünyaya açılan bir marka. Dayanıklı ve kaliteli ürünlerini aynı zamanda çevreci bir yaklaşımla geliştiren firma, uzun ömürlü ürünler geliştiriyor. Çatal-kaşık-bıçak, tencere takımları, çaydanlık takımları, kek kalıpları, mutfak bıçakları gibi ürünler sunan Dora (Batta); estetik, kalite ve işlevselliğin bir araya geldiği tasarımlarıyla sofralara değer katıyor.

Kahramanlar | HALL 10 / A-40


Yarım asırdır Anadolu’nun binlerce yıllık kültürünü, özveri ve son teknolojilerle tasarımlarına yansıtan Kahramanlar; geniş ürün yelpazesiyle yaklaşık 27 ülkede de adından söz ettiriyor. Trendleri yenilikçi bakış açısıyla harmanlayan Kahramanlar, 1974 yılından bu yana kaliteli ürünleriyle mutfak ve sofralarda varlığını sürdürüyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.