19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Erken kayıt olun, seyahatinizi planlayın ve girişte sıra beklemeyin!

Müşterilerinizin yeni yılda favorisi olacak ürünler satın alabileceğiniz Zuchex, ev ve mutfak eşyaları sektörüne yönelik tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında topluyor. Zuchex'i ziyaret ederek sektördeki en önemli firmalarla ve tüm dünyadan profesyoneller ile bir araya gelebilirsiniz.

Bununla beraber online kayıt işlemlerinizi henüz tamamlamadıysanız bazı imkanlardan faydalanma şansınızı kaçırabilirsiniz. Erken kayıt avantajlarından faydalanmak için mutlaka ücretsiz online kaydınızı tamamlayın.

Toplantılarınızı önceden planlayın!

Zuchex'te yer alacak yüzlerce katılımcı firmayı keşfetmek ve zamanınızı verimli kullanmak için toplantılarınızı önceden planlayın. Zuchex 2021 ziyaretinizden maksimum verim almak için katılımcı listesi, etkinlikler ve yerleşim planına göz atın.

İndirimli uçuş fiyatlarından yararlanın

Şimdi online kayıt olun ve uçuşunuzu ayırtın. Istanbul ziyaretinizde indirimli fiyatlardan yararlanın.

En iyi fiyatlar için erken otel rezervasyonu

Eylül ayında Zuchex 35.000'den fazla ziyaretçiyi ağırlayacak. Online kaydınızı tamamladıysanız otel rezervasyonunuzu şimdiden yapın, indirimli fiyatlardan yararlanın.

Son olarak Istanbul…

Ziyaretinizi planlamaya başlayın ve Zuchex esnasında İstanbul'u keşfetme fırsatını da yakalayın!

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.