En şık sofralar için gerekli tüm ürünler Zuchex 2021’de | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

En şık sofralar için gerekli tüm ürünler Zuchex 2021’de

Lider markaların en yeni ürünleri Zuchex 2021’de sergilenecek. Son teknolojilerle üretilmiş, trendlerin yansıtıldığı tüm ürünler 4 gün boyunca fuar alanında görülebilecek. Modern tasarımların şık detaylarla buluştuğu koleksiyonlar her bir parçasıyla fark yaratıyor. Şık sofralar için gerekli tüm ürünleri fuarda yakından inceleyebilir, tek çatı altında bulabilirsiniz.

Siz de Zuchex 2021’i ziyaret edin, en yeni koleksiyonları keşfedin!

İşte, Zuchex 2021’in bazı markalarından yeni koleksiyonlarına dair ipuçları…


Keramika | HALL 2 / A-10

Siyahın asaleti son yıllarda sofralarda da kendine yer buluyor. Keramika da sıklıkla tasarımlarında siyah rengi kullanan markalardan. Mat veya parlak siyah olarak sade bir çizgide tasarlanan kahvaltı, yemek, tatlı, çay ve kahve ürünleri hem takım hem de tek parça halinde satışa sunuluyor. Keramika, ürünleriyle modern sunumları destekliyor.


Alican Söğüt Cera Tale | HALL 2 / A-42

Cera Tale, seramik ürünleriyle sofralara sofistike bir şıklık kazandırıyor, el boyaması Limon Desenli Seramik Pasta Tabakları ile günün her saati keyifli sofralarda buluşmaya imkan tanıyor. Cera Tale limon, zeytin ve diğer sebze-meyvelerden ilham alınarak hazırlanan seramik koleksiyonlarıyla renkli ve bir o kadar da eğlenceli sunumların aranan ürünlerini sergiliyor.


Acar | HALL 2 / C-20

Beyaz renk, sade ve zarif görünümüyle şık sofraların ilk seçeneği olmaya devam ediyor. Acar da modern tasarımıyla ön planda olan ürünleriyle şık sofraları destekliyor. Acar, beyaz renk ve gold detayların uyumunu bir arada sunduğu çatal-kaşık-bıçak setleri ile sofralara ışıltı kazandırıyor.


Neva | HALL 3 / B-40

NEVA, hayat felsefesinde "SENİ ANLATAN SOFRALAR" sloganını benimseyen, mutfak eşyalarında fark yaratmak amacıyla kurulmuş bir marka. Özgün tasarımlarıyla ön plana çıkan NEVA, çeşitli koleksiyonlarıyla her zevke hitap etmeyi başarıyor. Neva Lilyum Kare Yemek Takımı da o özel tasarımlardan biri. Bu takım ile şıklığıyla göz kamaştıran sofralar hazırlamak mümkün.


Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.