ÇAY MI, KAHVE Mİ? | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ÇAY MI, KAHVE Mİ?

Türk Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörünün en büyük ve en köklü uluslararası buluşması Zuchex 2019, 12-15 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 30. kez kapılarını açıyor. 600’ün üzerinde firmanın “Cam, Porselen, Seramik”, “Metal Mutfak Eşyaları”, “Plastik Ev Gereçleri & Bahçe Aksesuarları”, “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ile “Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde 2020 koleksiyonlarını ilk kez görücüye çıkaracağı fuar, iki özel etkinliğe de ev sahipliği yapıyor.

Zuchex 2019’a özel olarak tasarlanan ve çay & kahve tadımlarının yapılacağı, Kütahya Porselen sponsorluğunda gerçekleşecek Çay mı, Kahve mi? isimli etkinlikle, bir taraftan çay ve kahve kültürünün gelişimini sürdürmek, diğer yandan çay ve kahve makinelerinin bilinirliğini artırmak hedefleniyor. Katılımcı firmaların en yeni ürünleri kullanılarak hazırlanan lezzetli workshopların gerçekleşeceği Cooking Theatre’da ise farklı sunumlarıyla Ünlü Şef Rüzgar Sünbül yer alacak.

Ünlü Şef Rüzgar Sünbül, farklı sunumlarıyla 4 gün boyunca Cooking Theatre’da

Tarsus Turkey tarafından bu yıl 30.’su düzenlenen ZUCHEX fuarında, sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar binlerce yeni ürün, koleksiyon ve inovatif tasarım bir arada sergileniyor. Sunduğu ürün çeşitliliği kadar, düzenlenen organizasyonlarla da katılımcı ve ziyaretçilerinin ilgi odağı olan Uluslararası Zuchex’te bu yıl “Çay mı, Kahve mi?” ve “Cooking Theatre” etkinlikleri düzenleniyor. 

EV’e dair her şey bir arada!

Aralarında ev ve mutfak modasına yön veren ünlü markaların da olduğu 600’ün üzerinde firmanın toplam brüt 100 bin metrekare alanda stand açacağı Uluslararası Zuchex 2019’da sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar binlerce yeni ürün, koleksiyon ve inovatif tasarım bir arada sergilenecek.

T.C. Ticaret Bakanlığı, KOSGEB, İMMİB ve ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen Zuchex 2019 hakkında detaylı bilgi için www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirsiniz.