Zuchex yeni yılın trendi Mint Yeşili ve Lila renkli tasarımlara ev sahipliği yapıyor! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex yeni yılın trendi Mint Yeşili ve Lila renkli tasarımlara ev sahipliği yapıyor!

Mint yeşili ve lila tonlarının 2020 yılında Türkiye pazarındaki en önemli renk trendleri olması bekleniyor.

2020 hızla yaklaşıyor ve sürdürülebilirliğe yönelik artan müşteri talebi, gelecek trendlerde önemli bir rol oynuyor. 2020, geçmişin ve geleceğin, doğa ve teknolojinin günlük yaşam tasarımlarında buluştuğu yıl olacak. Mint yeşili ve lila renklerinin ilham vereceği sade ve modern tasarımlar yeni yılda vitrinlerinizde mutlaka olması gereken ürünlerin başında geliyor.

2020 tasarım modasına dahil olmak için envanterinizi nasıl şekillendirmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Tasarım yönünden sade, minimal, güven duygusu yaratan Mint Yeşili, aynı zamanda teknoloji, bilim ve doğa arasındaki uyumu da ifade ediyor.  Hem geleceğe yönelik hem de doğaya ait elementleri barındıran Mint Yeşilinin, dekorasyon trendlerinde retro – fütüristlik tasarımlara ilham vermesi bekleniyor. Doğada nadir görülen bir renk olan Lila, mavinin sakinliğini ve kırmızının enerjisini birleştiriyor. Sakinleştirici ve yatıştırıcı etkiye sahip Lila ilham verici tasarımlar oluşturmak için ideal bir renk olarak öne çıkıyor. Mint yeşili ve Lila ile beraber turkuaz, yeşil ve mavi tonlarını da yine gelecek yılda çokça görüyor olacağız.

Yeni nesil tasarımları keşfederek perakende işinizi büyütmek için tek yapmanız gereken Zuchex’i ziyaret etmek.

2020 yılı için öne çıkan tasarımlar…


Tulu porselen ilham veren ürünleriyle Zuchex 2019’da

Sofra kültüründe her zaman kaliteyi, yeniyi yakalamak adına şık ve zarif ürünler tasarlamaya özen gösteren Tulu Porselen, özellikle trendleri takip eden yönüyle dikkat çekiyor.  Doğadan esinlenen renklere ürünlerinde sıkça rastlanan Tulu Porselen, gelenekselle modernize edilmiş en özel parçaları bir araya getiriyor. Tulu Porselen ilham veren ürünleriyle Zuchex 2019’da 2. Hall C-30 standında yerini alıyor.

Trendleri belirleyici yönüyle dikkat çeken Keramika Zuchex 2019’da yerini alıyor

2006 yılında Kütahya’da kurulan Keramika, 2007 yılı başında seramik sofra ekipmanları üretimine başlayarak Türkiye’nin en büyük seramik sofra ekipmanları üreticilerinden biri haline geldi. Keramika, 40000 m2 üretim tesisi, 980 kişilik uzman kadrosu ve dünya geneline tedarik ettiği yüksek kaliteli hammaddeleri ve kendi yüksek teknolojisi ile ayda 4,5 milyon adet üretim kapasitesine ulaşmayı başarmıştır. Trend belirleyen yapısıyla yeniliklerle dolu ürünlerini Zuchex 2019’da sergileyecek olan Keramika, 2. Hall A-10 standında yerini alıyor.

Yeni nesil tasarımları keşfederek perakende işinizi büyütmek için tek yapmanız gereken Zuchex’i ziyaret etmek. Zuchex 12-15 Eylül 2019 tarihlerinde Tüyap, Istanbul’da! Şimdi ziyaretçi kaydınızı tamamlayın, yeni yılda rakiplerinizin önüne geçin!

Ziyaret Edin