Zuchex Türk perakendecilerini “gia Awards” 2019-2020’ye davet ediyor | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex Türk perakendecilerini “gia Awards” 2019-2020’ye davet ediyor

Zuchex Türk perakendecilerini “gia Awards” 2019-2020’ye davet ediyor

IHA Küresel İnovasyon Ödülleri Programı (gia)’ nın 10 yıldan fazladır resmi sponsoru olarak Züccaciye Dergisi ve Zuchex, Türk perakendecilerini 2018/2019 yılında Porland, 201/2018 yılında Karaca Home’un kazandığı, aynı zamanda “Görsel Düzenlemede Mükemmellik” üzerine çok değerli Martin M. Pegler ödülüyle onurlandırıldıkları, merakla beklenen IHA Küresel İnovasyon Ödülleri Programı “gia Awards” 2019-2020’ye katılmaya davet ediyor.

Uluslararası ev ürünleri perakendeciliğinde inovasyon ve mükemmellik farkındalığı yaratan gia programı, diğer perakende liderleriyle iş bağlantıları fırsatlarından tanıtım fırsatlarına, yeni fikir ve ilham kaynaklarından çok daha geniş bir müşteri tabanına ulaşım ve satışlarda artış gibi pek çok fayda sağlıyor.

Türkiye’den katılımda bulunmak isteyen perakendecilerin ana faaliyet alanının sofra/yemek takımları stoklama ve tedarik olması gerekiyor.

Adaylar arasından Tableware International tarafından seçilen perakende firması, 14 – 17 Mart tarihlerinde Chicago’da düzenlenecek olan ve 5 markanın gia Global Onur Sahibi olarak onurlandırılacağı muhteşem ödül yemeğini de kapsayan, Inspired Home Show 2020’ ye davet edilecek.

Adaylık başvuruları başladı – başvurmak için lütfen gamze.oz@tarsusturkey.com adresinden Züccaciye Dergisi, İçerik Editörü, Gamze Öz ile temasa geçin ya da daha fazla bilgi için lütfen www.housewares.org/show/gia-retail adresini ziyaret edin.


Katılımcılardan Haberler


Neva, Rengarenk Kombinleriye Yaşamın Tüm Renklerini Evlere Taşıyor

Neva, özenle seçtiği hammaddeler ve Neva imzalı koleksiyonlarıyla yaşamın tüm renklerini evlere taşıyor. Kendine özgü konseptleriyle geniş bir kitleye hitap eden Neva; Bitter, Mentol ve Yakamoz kombinleriyle “Senin tarzın, senin dünyan, senin Neva’n” mottosuyla hareket ediyor. Koleksiyonlarına kadın yüzleriyle farklı bir konsept kazandıran Neva, Zuchex Fuarı’nda en yeni koleksiyonlarını sunmaya hazırlanıyor. Neva Zuchex 2019’da Hall 3 B-40 nolu standında en yeni kombinleriyle ziyaretçilerini buluşturacak.


Avşar Emaye Geniş ve Yenilikçi Ürün Yelpazesiyle Zuchex 2019’da!

Avşar Emaye, mutfak gereçlerinin yanı sıra geliştirdiği ürünler ile dekoratif, hediyelik gibi kategorilerde boy göstermeye başladı. Emaye ürünlerinde renk ve tasarımlarında farklılıklarıyla dikkat çeken Avşar Emaye, dekorasyon trendlerindeki yeniliklere uyum sağlayarak yepyeni ürünlerle tüketicilerini karşılıyor. Firma, seramik kaplama tencerelerden saklama kaplarına, porselen yemek setlerinden çaydanlıklara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip… Masaüstü grubunda sağlıklı ve dekoratif olarak kullanışlı ürünler tasarlayan Avşar Emaye, Zuchex 2019’da 3. Hall A-10 nolu standında en yenilikçi ürünlerini sergileyecek.


HM Cam ve Porselen Günlük Hayatımızın Vazgeçilmez Objelerine Yeni Heyecanlar Katıyor

Kaliteyi ve tasarımı gündelik hayata katmak amacı ile Koleksiyon ve Evaliza D.W.R. markalarının geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan HM Cam, günlük hayatımızın vazgeçilmez objelerine yeni renk, doku ve heyecanlar katıyor. HM Cam ve Porselen, tüm modelleri tasarımcı Faruk Malhan imzasını taşıyan Koleksiyon markası ve hem akşam hem de gündelik hayatta şık sunumlar yaratmanızı sağlayan Evaliza D.W.R. markası ile Zuchex 2019’da Hall 2 Stand D-20’de ziyaretçilerle buluşuyor!


İpek Züccaciye Geleneksel Desenleri Yenilikçi Bir Stille Yorumluyor

Geleneksel desenleri modern bakış açısıyla yorumlayan İpek Züccaciye, geniş müşteri portföyü ve kaliteli ürünleri ile sektörde dikkat çekiyor. Modern ve geleneksel tasarımlı porselen, seramik mutfak ürünlerinden metal mutfak eşyalarına, dekoratif cam ürünlerden banyo setlerine kadar uzanan 3000’e yakın ürün çeşidi ile İpek Züccaciye, Hall 3 Stand A-12’de Zuchex ziyaretçileri ile buluşuyor.  


Zuchex 2019'un bir parçası olun, ürün yelpazenizi yenileme ve iş ağınızı büyütme fırsatını yakalayın!

12-15 Eylül 2019 tarihleri ​​arasında bize katılın ve Zuchex'in sunduğu sayısız ticaret fırsatlarından yararlanmaya başlayın!

Yerinizi Ayırtın            

Ziyaretçi Olun