Zuchex Trend Weeks Sektöre Yeni Bir Bakış Açısı Sundu | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex Trend Weeks Sektöre Yeni Bir Bakış Açısı Sundu

Zuchex Trend Weeks Sektöre Yeni Bir Bakış Açısı Sundu

Haziran ayı boyunca inovasyon, estetik ve tasarımın buluştuğu ilham verici ürünler sunan Zuchex Trend Weeks sona erdi. Acar Home, Ar Yıldız, Avşar Emaye, Bambum, Bonna, Canba, Güral Porselen, Glazze, Hascevher, Kahramanlar Madeni Eşya, Keramika, Korkmaz, Kütahya Porselen, Neva, O.M.S., OnOn, Porline, Rakle, Taç. Porselen, Taşev ve Tulu Porselen’den en yeni ve trend ürünleri sergileyen etkinlik 4 hafta boyunca sektöre yeni bir bakış açısı sundu…

Lider Firmalardan En Yeni Tasarımlar

Zuchex katılımcılarının masaüstü sunum takımlarından tencere takımlarına, çatal bıçak takımlarından kahve takımlarına kadar ilham verici trend ürünleri sosyal medyada sektör ile buluştu. Yenilik ve inovasyon ile üretmeye devam eden bir sektörde Zuchex Trend Weeks sektörün enlerini bir araya getirdi. Her hafta Zuchex katılımcılarının en yenilikçi, tasarım odaklı ürünlerini keşfetme şansı veren etkinlik, sektöre yeni bir bakış açısı getirmeyi başardı…

İki yıllık bir aradan sonra gerçekleşecek 31. Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı için geri sayım sürerken, Zuchex Trend Weeks merakla beklenen fuarın heyecan verici bir ön izlemesini sundu. Ziyaretçilerimizin ve satın almacılarımızın sergilenen tüm bu güzel tasarım odaklı ürünleri daha yakından görmelerini sağlamak için Zuchex Trend Weeks sırasında tanıtılan ürünler, Zuchex 2021'de özel bir alanda öne çıkarılarak sergilenecek.

Fuarda yakından keşfedin | 16-19 Eylül, Tüyap, İstanbul

Sergilenen trend ürünleri yakından keşfetmek ve binlerce yeni ürünü bir arada görmek için ücretsiz ziyaretçi kaydınızı tamamlayın!

Zuchex 2021'de #yenidenbuluşuyoruz

ZİYARET EDİN

Kaçırdıysanız üzülmeyin! Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan trend ürünlere buradan ulaşabilir, Zuchex 2021 ziyaretiniz öncesinde sizleri fuarda bekleyen ürünler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.