Zuchex Sourcing Week, fuar deneyimini online platforma taşıyarak ihracat sürecine yeni bir soluk getiriyor. | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex Sourcing Week, fuar deneyimini online platforma taşıyarak ihracat sürecine yeni bir soluk getiriyor.

Küresel ticaretteki seyahat zorluklarının üstesinden gelmek için tasarlanan Zuchex Sourcing Week, fuar deneyimini online platforma taşıyarak ihracat sürecine yeni bir soluk getiriyor. Online mağazanız ile tüm ürünlerinizi tanıtabileceğiniz Zuchex Sourcing Week, yüksek bütçeli satın almacılarla toplantılar ve yeni ihracat fırsatları sunuyor... 

3 ADIMDA E-İHRACAT

Ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünyaya açılan kapısı olan Zuchex, her zamanki gibi en yenilikçi uygulamaları ile sektöre yeni ihracat kanalları açmaya devam ediyor. Her yıl lider perakende firmalarının yetkililerinin satın alma faaliyetlerini gerçekleştirmek için ziyaret ettiği ve sektörün ihracatında önemli bir rol oynayan Zuchex, “Zuchex Sourcing Week” ile inovatif ticaret fırsatları sunacak.

16-20 Kasım 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek “Zuchex Sourcing Week” sektördeki ticarete yeni bir bakış açısı getirecek. Hem katılımcı firmalarımız hem de satın almacılarımız için yepyeni bir deneyim olacak olan etkinlik, yaratacağı ticari hacim ile tüm firmalarımızın değişen şartlara uyum sağlamasını kolaylaştıracak.

Detaylı bilgi almak için şimdi iletişime geçin! 

Email: zuchex@tarsusturkey.com

Telefon: 0 (212 ) 275 75 79