ZUCHEX SOURCING WEEK 5 GÜN BOYUNCA EŞSİZ FIRSATLAR SUNDU | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ZUCHEX SOURCING WEEK 5 GÜN BOYUNCA EŞSİZ FIRSATLAR SUNDU

Küresel ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin 2020 yılındaki en büyük online buluşması Zuchex Sourcing Week 5 günün ardından binlerce yeni iş fırsatı sunarak sona erdi.

Merakla beklenen online etkinlik hafta boyunca 30.000’den fazla yeni ürüne ev sahipliği yaparken, tüm dünyadan 3.500’den fazla satın almacı ile yurt içi ve yurt dışından toplam 221 katılımcı firmayı buluşturdu. Yeni nesil tedarik çözümleri sunan Zuchex Sourcing Week, ev ve mutfak eşyaları sektörünün 2020 yılı içerisinde ihtiyaç duyduğu fırsatları sundu.


YILIN EN ÖNEMLİ DİJTİTAL ULUSLARARASI ETKİNLİĞİ


Katılımcı firmaların online mağazaları ile en yeni ürünlerini 92 farklı ülkeden 1.624 uluslararası satın almacıya direkt olarak sunduğu Zuchex Sourcing Week büyük ilgi gördü.

Mısır, Lübnan, Hindistan, İngiltere, Yunanistan, Suudi Arabistan, Fas, İran, Pakistan ve Brezilya, ilk kez düzenlenen Zuchex Sourcing Week’e en çok yurt dışı ziyaretin gerçekleştiği ülkeler oldu.

RAKAMLARLA ZUCHEX SOURCING WEEK


221 Yurt İçi Ve Uluslararası Katılımcı Firma 30.000’den fazla Yeni Ürün,

3.500’den Fazla + Yurt İçi Ve Uluslararası Satın Almacı

92 Ülkeden 1.624 Satın Almacı

97% Satın Alma Yetkisine Sahip Ziyaretçi

ONLINE TOPLANTILAR VE YENİ FIRSATLAR


Küresel ticaretteki zorlukları aşarak 2020 yılı içerisinde sektöre hayat vermek için tasarlanan Zuchex Sourcing Week, 500’den fazla online toplantıya ev sahipliği yaparken, katılımcı firmalar ile satın almacıları mesaj ve eşleşme yoluyla bir araya getirdi.

Hem satın almacılar hem katılımcılar için yeni fırsatlar sunan Zuchex Sourcing Week, binlerce yeni iş bağlantısı ile sona erdi.

HOST ISTANBUL - SEKTÖRÜN SIRADAKİ BULUŞMASI

Zuchex Sourcing Week'in sona ermesi ile küresel ev ve mutfak eşyaları sektörü için sıradaki buluşma noktası 25-28 Mart 2021 tarihlerinde Tüyap İstanbul’da gerçekleşecek 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı, HOST Istanbul olacak.

HOST Istanbul 200'den fazla yerli üretici firmayı bir araya getirirken, 4 gün boyunca satın almacılara başka yerde bulamayacakları yeni ürünleri keşfetme fırsatı sunacak.

Detaylı bilgi için hostistanbulfair.com