Zuchex 2021’de lider markaların en yeni koleksiyonlarını keşfedin | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex 2021’de lider markaların en yeni koleksiyonlarını keşfedin

Zuchex 2021 bu yıl da sektörün öncü markalarını tek çatı altında buluşturuyor. Yenilikçi bakış açıları ile dünyada ve Türkiye’de lider markaların en yeni koleksiyonlarını ve tasarımlarını 16-19 Eylül tarihleri arasında Tüyap’ta kapılarını açacak olan Zuchex 2021’de keşfedin!

Zuchex 2021’de en yeni koleksiyonlarını ve tasarımlarını yakından inceleyebileceğiniz firmaların birkaçı…


Güral Porselen HALL 2 | A-30 / B-30

Güral Porselen geleneksel zanaat bilgisini modern üretim teknikleriyle aynı anda kullanarak birbirinden özel ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Güral Porselen koleksiyonlarında sıra dışı form ve göz alıcı renk detaylarıyla ön plana çıkan DigiBone serisi dikkat çekiyor. Farklı form ve desenleriyle DigiBone serisi kahvaltılardan akşam yemeklerine kadar sofralara modern bir görünüm kazandırıyor. 

Kütahya Porselen HALL 2 | C-10 / C-12

Porselen üretiminde uzun yıllar varlığını sürdüren Kütahya Porselen, geçmişten günümüze uzanan deneyimleriyle tüketici ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Ürün çeşitliliğiyle göz dolduran Kütahya Porselen, geleneksel motiflerin trend çizgilerle tasarlandığı, fonksiyonel çözümler sunan ürünleriyle günün her saati sofralara şıklık kazandırıyor.

Rakle HALL 2| A-46

Rakle alışılmışın dışına çıkan tasarımlarıyla sofra düzenini bir üst seviyeye taşıyor. Ürünleriyle sofistike bir şıklık sunan Rakle, Tılsım koleksiyonuyla da keyifli buluşmaların ilk adresi sofralara fark katıyor. Şans getirdiğine inanılan fil, nar, Fatima'nın eli ve göz desenlerinden oluşan bu özel seri yüzde 100 seramik. Beyaz ve lacivert tonlarında tasarlanan Tılsım, gold detaylarıyla ışıldıyor.

İpek Züccaciye HALL 2 | D-30

İpek Züccaciye, Shadow Serisi ile modern tasarım anlayışını sofralara yansıtıyor. Yuvarlak hatları ve renk geçişleriyle ön plana çıkan Shadow Yemek Takımları kahvaltılardan, akşam yemeklerine kadar günün her saati tercih edilebilir parçalardan oluşuyor.


Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.