ZUCHEX 2021 YILINDA İNOVATİF ÇÖZÜMLER SUNUYOR | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ZUCHEX 2021 YILINDA İNOVATİF ÇÖZÜMLER SUNUYOR

İnovatif Çözümler | Zuchex katılımcılarına özel programlar ile ticaretinizde maksimum verimliliğe ulaşın…

Geçtiğimiz yıl Overseas Buyer Programı ile katılımcı firmaların ticaretine büyük oranda katkı sağlayan Zuchex 2021 yılında da inovatif çözümler sunmaya devam ediyor.

Yeni Online B2B Programı

Küresel gelişmeler ışığında ortaya çıkan seyahat engelini aşarak ticaretin devamlılığını sağlamayı amaçlayan Zuchex, inovatif bir yaklaşımla katılımcılarına yeni Online B2B Programını sunuyor.

Uygulama ile Türkiye’nin ilk Hibrit Fuarı olan Zuchex, katılımcı ve satın almacıların fuar esnasında online görüşmeler yapmasına imkan sağlayacak.

Son iki yılda, çoğunluğunu zincir perakende firmaları ve satın alma heyetlerinin oluşturduğu 60 binden fazla profesyonele ev sahipliği yapan Zuchex, sahip olduğu satın almacı portföyünü, Online B2B programı ile katılımcı firmalar için yeni satış ve ihracat kanallarına dönüştürüyor. 

ONLINE B2B PROGRAMI AVANTAJLARI

ÜRÜNLERİNİZİ TÜM ZUCHEX SATIN ALMACI PORTFÖYÜNE AÇIN, YENİ MÜŞTERİLER KAZANIN

FUAR ÖNCESİNDE SATIN ALMACILAR İLE ONLINE B2B PLATFORMU ARACILIĞIYLA İLETİŞİME GEÇİN

FUAR ESNASINDA STANDINIZDA ONLINE TOPLANTILAR DÜZENLEYEREK SİPARİŞLER ALIN

ONLINE TOPLANTILAR

Online B2B uygulaması Zuchex katılımcıları ile satın almacılarının önceden randevulaşarak dijital toplantılar yapabilmesini sağlayacak.

Program sayesinde seyahat edemeyen satın almacılar Zuchex’e dahil olarak katılımcı firmalar ile iletişime geçecek ve satın alma işlemlerini bu platform aracılığıyla gerçekleştirecek.

PROGRAMDAN YARARLANMAK İÇİN KATILIMCI OLUN

ZUCHEX | BLOG

Ev ve mutfak eşyalarının yeni trend merkezi ZUCHEX BLOG…

Dünyanın dört bir yanındaki satın almacıların fuar öncesinde katılımcı firmaların en yeni ürünleri hakkındaki detaylı incelemeleri bulabileceği ZUCHEX BLOG, geniş bir bakış açısı sunuyor.

Zuchex katılımcılarına özel bu yeni platform, yıl boyunca firmanızın görünürlüğünü en üst düzeye çıkaracak.

Şimdi katılım başvurunuzu tamamlayarak Zuchex’in sunduğu tüm avantajlardan yararlanın. Satın almacılarla fuar öncesinde ve fuar esnasında iletişime geçin, ZUCHEX BLOG ile ürünlerinizi yıl boyu sergileyin ve Zuchex markasının bir parçası olun…

ŞİMDİ ZUCHEX KATILIMCISI OLUN