ZUCHEX 2021 YILINDA İHTİYACINIZ OLAN TÜM TEDARİK FIRSATLARINI SUNUYOR | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ZUCHEX 2021 YILINDA İHTİYACINIZ OLAN TÜM TEDARİK FIRSATLARINI SUNUYOR

ZUCHEX 2021 YILINDA İHTİYACINIZ OLAN TÜM TEDARİK FIRSATLARINI SUNUYOR

16-19 Eylül 2021 tarihlerinde kapılarını açacak olan Zuchex, 2021 yılı içerisinde ev ve mutfak eşyaları sektörünün en büyük fuarı olarak perakende firmaları ve satın alma heyetleri için sınırsız ürün çeşitliliği ve avantaj sunacak.

Yüzlerce firmanın binlerce yeni ve trend ürün ile yerini alacağı Zuchex, özellikle hızlıca stoklarını yenilemek, satın alma faaliyetlerini tamamlamak isteyen firmalar için en doğru adres!

YÜZLERCE FİRMA İLE SINIRSIZ ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Dünya standartlarında ürünleri ve hazır stokları ile hızlı çözümler sunan üretici firmalar yılı güçlü kapatmanızı ve 2022 yılına yönelik tedarik ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak.

Her yıl milyarlarca dolar değerinde ihracat yaparak ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki perakende firmalarına sunan Zuchex katılımcıları ile ticaret yapma fırsatından yararlanın.

KALİTE, FİYAT AVANTAJI & HAZIR STOKLAR

2021 yılının son çeyreğinde gelecek yıl mağazalarınızda yer vereceğiniz ürünleri, yüksek üretim hacmine sahip, hazır stokları bulunan üreticiler ile hızlıca tedarik edin.

Cam, porselen ve seramikten, plastik ev ve mutfak eşyalarına, ev tekstilinden, elektrikli küçük ev aletlerine kadar her kategoriden üretici ile bir araya gelerek ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle aradığınız her ürünü tek çatı altında bulabilirsiniz.

Fuarda sergilenen ürün grupları hakkında detaylı bilgi almak ve Zuchex 2021’nin size sunacaklarını keşfetmek için fuar videomuza göz atın!

En yeni, en heyecan verici ürünler, yenilikler, özgün tasarımlar ve daha fazlası… Keşfetmek için Zuchex 2021'yi ziyaret edin!

KAYIT OLUN