Zuchex 2019 Content Events Kapsamında Yeni Projeler Hayata Geçiyor | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Zuchex 2019 Content Events Kapsamında Yeni Projeler Hayata Geçiyor

Zuchex 2019’a özel olarak gerçekleşecek Content Events kapsamında iki yeni proje ön plana çıkacak. Çay mı Kahve mi? ve Cooking Theater etkinlikleriyle hem hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin fuardan daha fazla verim almalarını sağlamanın yanı sıra aynı zamanda pek çok yeni ürün ve hizmetlerle de tanışmaları sağlanacak.

30. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, lider katılımcı firmaları ve satın almacıları 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında bir araya getiriyor! Zuchex, sektörün önde gelen firmalarına gelişmekte olan Balkanlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ihracat pazarlarına açılmaları için en iyi platformu sağlayacak.

Çay mı Kahve mi?

Çay mı Kahve mi? ile, hem çay ve kahve kültürünün gelişimini sürdürmek hem de çay ve kahve makinelerinin bilinirliğini artırmak adına özel bir alan oluşturulacak.

Cooking Theater

Cooking Theater ile ünlü şefler birbirinden farklı sunumlarıyla ziyaretçilere sıra dışı bir deneyim sunacak. İnovatif mutfak ürünlerinin kullanılacağı ve özel lezzetlerle tadımların yapılacağı etkinlikte, sektörün önde gelen şefleriyle görüşmelere başlandı.

Tarsus Turkey, Zuchex 2019 Content Events projeleri üzerine ZÜCDER Fuar Komitesi’yle toplantı gerçekleştirdi. Bu toplantı kapsamında hayata geçirilecek yeni projeler ve Zuchex’in ev sahipliği yapacağı kültürel etkinlikler hakkında fikir alışverişi yapıldı.         

Katılımcılardan Haberler

Ar Yıldız Geniş Ürün Çeşitliliğiyle Zuchex 2019’da

1948 yılından bu yana yenilik ve inovasyona önem veren kimliğinden asla vazgeçmeyen Ar Yıldız, uluslararası sektör gelişmelerini ve trendleri yakından takip ediyor. Başta paslanmaz çelik ürünler olmak üzere tüm ürünlerinin, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bilinirliğini artıran Ar Yıldız, üretmeyi ve üretimde liderliği başarının temel kaynağı olarak görüyor. Sıra dışı tasarımları ve hizmet anlayışıyla fark yaratarak kahvaltı takımlarından tencere takımlarına, yemek takımlarından çatal bıçak takımlarına kadar geniş bir yelpazede ürünlerini sunmaya devam eden Ar Yıldız, Zuchex 2019’da 3. Hall D-30, C-30 nolu standında en son yeniliklerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Korkmaz Son Teknolojiyle Tasarlanan Ürünlerini Zuchex 2019’da Sergileyecek

Korkmaz, global ekonomide Türkiye’yi temsil eden bir marka olmanın sorumluluğunu ve gururunu taşıyarak yüksek kaliteli ürünleri ile dünya pazarında adından sıkça söz ettiriyor. 100’e yakın ülkeye yaptığı ihracat ile sektördeki öncü global markaların başında gelen firma, üretimleri, yatırımları, mağaza sayısı ve yüzlerce bayisi ile her geçen gün hedeflerini gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Pişirme gruplarından küçük ev aletlerine, mutfak gereçlerinden sofra ürünlerine kadar her segmente hitap eden Korkmaz, Zuchex 2019’da 3. Hall B-30, A-30 nolu standlarında son teknolojiyle tasarlanan ürünlerini sergileyecek.

12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde 30.kez kapılarını açacak olan Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerine altın değerinde fırsatlar sunuyor.   

 Katılımcı Olun   Ziyaretçi Olun