Yılın özgün tasarımları Zuchex 2021’de sergilenecek | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Yılın özgün tasarımları Zuchex 2021’de sergilenecek

Şık sofralar için aradığınız her şeyi Zuchex 2021’de bulacaksınız. Özgün tasarımları ve üstün kaliteleriyle dünya markası olan markaların buluştuğu fuarda, oldukça geniş bir ürün yelpazesi beğenilere sunulacak. Doğadan ilham alan desenler, tarihin gizemli izlerini yansıtan tasarımlar, modern detayların hakim olduğu ürünler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor…

İlham veren tasarımları Zuchex 2021’de keşfedin!


BONNA | HALL 2 / A-14


Bonna, porselen dünyasına çarpıcı tasarımlar kazandırmaya devam ediyor. Yenilikçi ve modern bakış açısıyla tasarımlarını besleyen marka, en yeni koleksiyonlarından “Mesopotamia Koleksiyonu” ile adından söz ettiriyor. En eski sanat dallarından biri olan mozaik sanatını sunumlara taşıyan, koleksiyon Zeugma’dan Efes’e nefes kesici mozaiklerden ilham alıyor. Özgün figürlerin ön planda olduğu her bir parça birbiriyle uyumlu; tek başına ise zengin detaylarıyla eşsiz bir görünüm sunuyor…


AR-YILDIZ | HALL 3 / D-30, C-30 


AR-YILDIZ köklü geçmişinden gelen üretim tecrübesini yenilikçi bakış açısı ile destekliyor. Kaliteden ödün vermeden üretim tekniklerini geliştiren AR-YILDIZ, zarif çizgilere sahip modern tasarımlarıyla alanında fark yaratıyor. Şık davetlerden, günlük kullanıma kadar günün her saati için düşünülmüş ürünleriyle tüm sofralara imzasını yansıtıyor.


Schafer | HALL 3 / A-20, B-20


Beyazın sade şıklığı Schafer’ın modern tasarımları ile sofralara yansıyor. Hem pratik kullanım olanakları hem de çarpıcı tasarım detaylarıyla dikkat çeken Schafer ürünleri kaliteleriyle de göz dolduruyor. Pişirme ekipmanlarından sofra grubuna, küçük ev aletlerinden ev tekstiline kadar geniş ürün yelpazesiyle Schafer her zevke hitap ediyor.


Porline Porselen | HALL 2 / A-22


Porline Porselen, yenilikçi bakış açısı ile geliştirdiği ürün gamını fark yaratan tasarımlarla besliyor. En yeni teknolojilerle üretim yapan marka, ince düşünülmüş detaylarla tasarlanmış olan ürünleriyle sade ama bir o kadar da zarif bir şıklık sunuyor.


Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.