Yepyeni tasarımları Zuchex 2022’de yakından inceleyin | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Yepyeni tasarımları Zuchex 2022’de yakından inceleyin

Aryıldız, Taç, Rakle, Cera Tale (Alican Söğüt) ve daha yüzlerce markanın ilham veren tasarımlarını Zuchex 2022’de keşfedin!

Aryıldız HALL 3 | D-30 / C-30

Sofralarınıza hem sade hem de şık ürünler arıyorsanız Aryıldız Prestige Serisi tam olarak sizin istediğiniz ürün olmaya aday. Serinin minimal tasarımı her zevke uyum sağlarken, şıklığı kolaylıkla sofralarınıza taşıyabileceksiniz. Aryıldız kalitesi ve paslanmaz çelik ömrüyle yıllarca size eşlik edecek.

Taç HALL 2 | B-10 / B-11

Taç Stone 7 Prç Granit Tencere Seti Cappuccino; ısıya dayanıklı, buhar delikli cam kapağı ile uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesini koruyor. Ayrıca yanmaz yapışmaz iç yüzeyi sayesinde, kolayca temizlemeye uygun. Mutfağınıza iz bırakacak, lezzetli yemeklerinizin kahramanı olacak Taç Stone 7 Prç Granit Tencere Seti Cappuccino ile misafirlerinizin unutmayacağı sofralar hazırlayabilirsiniz.

Rakle HALL 2 | A-46

Rakle, renkli ruhunu cama yansıtıyor. Camı sanatsal bakış açısıyla işleyen Rakle, ürünlerinde modern yaşamın esintilerini ön planda tutarak yaşam alanlarına fark katan parçalar kazandırıyor. Rakle, fonksiyonel ve dekoratif cam ürünlerinde cesur bir tasarım yaklaşımını ortaya koyuyor.

Cera Tale (Alican Söğüt) HALL  2 | A-42

Cera Tale, seramik ürünleriyle sofralara sofistike bir şıklık kazandırıyor ve el boyaması seramik ürünleri ile günün her saati keyifli sofralarda buluşmaya imkan tanıyor. Cera Tale, doğanın diğer mucizeleri olan sebze-meyvelerden ilham alınarak hazırlanan seramik koleksiyonlarıyla renkli ve bir o kadar da eğlenceli sunumların aranan ürünlerini sergiliyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#buradaolmalısınız| Zuchex 15-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.