Yeni tasarımlar Zuchex Trend Weeks’te sergilendi, sırada fuar var! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Yeni tasarımlar Zuchex Trend Weeks’te sergilendi, sırada fuar var!

Yeni tasarımlar Zuchex Trend Weeks’te sergilendi, sırada fuar var!

Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörü, Zuchex Trend Weeks etkinliğinde buluştu. Haziran ayı boyunca firmaların 2021-2022 koleksiyonundan en trend ürünlerinin detaylı incelemesine yer verilen etkinliği, yurt içi ve yurt dışından binlerce sektör profesyoneli takip etti. İlk kez Zuchex Trend Weeks sırasında görücüye çıkan ürünler,  Tarsus Turkey tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB’in destekleriyle 16-19 Eylül tarihlerinde 31.’si düzenlenecek Zuchex Fuarı’nda sergilenecek.

Haziran ayında ilki düzenlenen Zuchex Trend Weeks etkinliğinde, bu yıl 5 milyar dolar ihracat hedefleyen Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün seçkin üretici markalarına ait yeni koleksiyonların ve en trend tasarımların detaylı incelemelerine yer verildi. Acar Home, Ar Yıldız, Avşar Emaye, Bambum, Bonna, Canba, Güral Porselen, Glazze, Hascevher, Kahramanlar Madeni Eşya, Keramika, Korkmaz, Kütahya Porselen, Neva, O.M.S., OnOn, Porline, Rakle, Taç Porselen, Taşev ve Tulu Porselen markalarının 2022 koleksiyonlarından yeni tasarımlarını sergilediği organizasyonu, yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri sosyal medya kanalları üzerinden takip etti. Alanında 2021’in dünyadaki ilk ve tek büyük buluşması olacak Zuchex fuarı kapsamında düzenlenen Zuchex Trend Weeks’te görücüye çıkan masa üstü sunum ve pişirme ekipmanları ile kahve fincan setleri, Eylül ayındaki Uluslararası Zuchex 2021 fuarında sektörün beğenisine sunulacak.

Zuchex, alanında 2021’in dünyadaki ilk yüz yüze ticaret buluşması olacak

Yılın ilk 5 ayında 2,4 milyar dolarlık ihracat başarısına imza atan Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörü, bölgesinde 2 yıl aradan sonra açılacak ilk fuar olan Zuchex’te bir araya gelecek. 30. yılını kutladığı son fuarda 108 ülkeden 32 bin 734 satın almacı ile 574 katılımcı firmayı bir araya getiren ve 1,5 milyar dolarlık iş hacmi oluşturan Zuchex, 16 – 19 Eylül 2021 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 31. kez kapılarını açacak.  Fuarda, sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, pişirme ekipmanlarından, dekoratif ev ve mutfak eşyalarına, plastik ev eşyalarından bahçe aksesuarlarına kadar binlerce yeni ürün sergilenecek.

Detaylı Bilgi İçin: www.zuchex.com

Sosyal Medya:

www.facebook.com/zuchexfair I www.twitter.com/zuchexfair www.instagram.com/zuchexfair I www.zuchex.com