Ürün Yelpazenizi Sergilemek, İş Ağınızı Büyütmek İçin Zuchex 2019’da Yerinizi Alın | Zuchex

10 - 13 EYLÜL 2020

31. Zuchex Ev
ve Mutfak Eşyaları Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul

10 - 13 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ürün Yelpazenizi Sergilemek, İş Ağınızı Büyütmek İçin Zuchex 2019’da Yerinizi Alın

Zuchex 12-15 Eylül 2019 Tarihlerinde Sektörün Önde Gelen Firmalarına, Gelişmekte Olan Balkanlar, Orta Doğu Ve Kuzey Afrika İhracat Pazarlarına Açılmaları İçin En İyi Platformu Sağlayacak.

Zuchex'te Kimlerle Buluşacaksınız?

En yeni ürün çeşitlerini sergilemek ve tanıtımını yapmak için hazırlanan 500’den fazla yerli ve yabancı katılımcıya ev sahipliği yapacak Zuchex’i, 4 gün içinde 30.000'den fazla sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Geçen yıl uluslararası satın almacılar nezdinde %32’lik çarpıcı bir artış gerçekleştiren Zuchex, hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için daha fazla yatırım getirisi sağlamak amacıyla Zuchex 2019'a yenilikler sunmaya devam ediyor.

Overseas Buyer Program

Zuchex bu yıl hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için daha fazla yatırım getirisi sağlamak amacıyla Overseas Buyer Programını sunuyor. Katılımcı ve ziyaretçilerin Zuchex 2019’dan en etkili şekilde faydalanabilmeleri için, önceden belirlenen birebir görüşmelerin yer aldığı, özel olarak tasarlanmış Overseas Buyer Programı ile hem uluslararası hem de büyük yerel satın almacılar, katılımcı firmalar ile bir araya gelecek. Türkiye’de ilk kez Mart ayındaki Ideal Homex 2019 kapsamında uygulanan, ayrıca dünyadaki pek çok Tarsus Group fuarında başarıyla hayata geçirilen Overseas Buyer Programı katılımcı ve ziyaretçilerin fuardan maksimum verimlilik almalarını sağlayacak.

Türkiye'deki Ticaret Hacmi

Türkiye'nin coğrafi konumu ve geniş ürün yelpazesi ile önde gelen ihracat alanlarından biri olan züccaciye sektörü, ev ve mutfak eşyaları üreten ve tedarik eden firmalara ticaretlerini uluslararası boyuta taşımaları için eşsiz fırsatlar sunuyor.

Zuchex satışlarının %70’i tamamlandı. Acele edin ve yerinizi alın!

KATILIMCI OLUN