19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ULUSLARARASI SEKTÖR PROFESYONELLERİ 29. KEZ ZUCHEX’TE BİR ARAYA GELECEK!

Milyarlarca liralık sektöre ev sahipliği yapan “Uluslararası Zuchex Züccaciye, Ev Eşyaları, Dekoratif Ürünler ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı” 13-16 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Tüyap’ta düzenleniyor.

Tarsus Group bünyesindeki Life Media tarafından bu yıl 29.su düzenlenecek olan Uluslararası Zuchex 2018, yurt içi ve yurt dışından katılımcı firmalar ile profesyonel ziyaretçiler açısından farklı pazarlara açılma, ticari ve ekonomik işbirlikleri geliştirme, yeni anlaşmalar yapma, yenilikleri yerinde görme ve yatırım fırsatları sunacak.

Geçtiğimiz yıl 21 – 24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen son buluşmada, yurt içi ve yurt dışından toplam 506 firmanın tam 140 bin metrekare alanda en yeni tasarımlarını ve son teknolojilerini sergilerken, dört gün süren organizasyonu 92 ülkeden 25 bin 908 profesyonel ziyaretçi takip etti.

Sahip olduğu ürün çeşitliliği ile alanında Türkiye’nin lider, dünyanın ise sayılı organizasyonları içinde yer alan Uluslararası Zuchex Fuarı, züccaciye ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, ihracatçı, ithalatçı ve distribütör firmaları, zincir mağazalar, toptancılar ve perakendeciler ile bir araya getirmeye devam ediyor.

Ev tekstilinden elektrikli ev eşyalarına, çatal & bıçak, tencere gibi çelik gruplarından yüzlerce çeşit porselen grubuna kadar binlerce ürünün bir arada sergilendiği Uluslararası Zuchex Fuarı’nın, geçtiğimiz yıl gerçekleşen 28. buluşmasında 700’e yakın marka, sektörün geleceğini şekillendirecek trendlerini görücüye çıkarırken, yeni tasarımlar ve koleksiyonlar, hem iç piyasada hem de uluslararası yatırımcılar arasında büyük beğeni topladı. Katılımcılarına yeni pazar ve ticaret fırsatları yaratan Uluslararası Zuchex 2017’yi, yurt içinden 22 bin 295, yurt dışından 3 bin 613 olmak üzere toplam 25 bin 908 sektör profesyoneli ziyaret etti.

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın desteğiyle, dünyanın dört bir yanından alım heyetleri Uluslararası Zuchex 2017’de yer aldı.

Uluslararası Zuchex 2017 katılımcıları, kendilerine sunulan özel olanaklar ve kampanyalar sayesinde fuar süresince karlı anlaşmalara imza attı. Ayrıca, T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) organizatörlüğünde yurt dışından çok sayıda alım heyeti ile yerli ve uluslararası birçok firmanın yetkilisi de profesyonel alımlar için fuarı ziyaret etti. Tarsus Group’un küresel gücünü de arkasına alan Uluslararası Zuchex Fuarı, 2018’de de farklı ülkelerden profesyonel alım heyetlerini ağırlamaya devam ediyor.