Türkiye’nin İlk Kahve Harmanı Yarışması Zuchex 2018’de! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Türkiye’nin İlk Kahve Harmanı Yarışması Zuchex 2018’de!

Tarsus Turkey / Life Media tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek ULUSLARARASI ZUCHEX Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, 13 Eylül’de 29.’cu kez kapılarını açıyor. Binlerce yeni tasarımın bir arada sergileneceği fuar, 15 Eylül Cumartesi günü “Türk Kahvesinde Yeni Ufuklar” sloganıyla Türkiye’nin ilk kahve harmanı yarışmasına da ev sahipliği yapacak. Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği’nin desteğiyle, Kütahya Porselen’in servis sponsorluğunda organize edilen 1. Kahve Harmanı Yarışması’nda, aralarında Coffeemania, MSA, Kronotrop gibi markaların da olduğu katılımcılar, hazırladıkları özel harmanları, duayen isimlerden oluşan jüriye beğendirerek “Altın Kategori”ye girmek için yarışacak. Etkinliğin finalinde ise ziyaretçiler, altın kategoriye seçilen harmanları tatma şansı bulacak.

Sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan ZUCHEX 2018, sunacağı eşsiz ticaret fırsatları ve yeniliklerin yanı sıra birbirinden özel etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Bu kapsamda, Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği’nin (TKKAD) desteğiyle ülkemizde yapılan ilk kahve harmanı yarışması Zuchex 2018’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. Etkinlikte, Türkiye’nin ünlü kahve firmaları arasında yer alan Arzum, Korkmaz, Goldmaster, Fakir ve Sinbo markalarının makineleriyle hazırlanacak en iyi harmanlar “Altın Kategori”de yer almak için yarışacak.

29. ULUSLARARASI ZUCHEX 2018 kapsamında düzenlenen 1. Türkiye Kahve Harmanı Yarışması hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirler.