Son 1 ay! | 2022'nin en çok beklenen fuarı Zuchex yaklaşıyor! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Son 1 ay! | 2022'nin en çok beklenen fuarı Zuchex yaklaşıyor!

Sektörün heyecanla beklediği Zuchex 2022 için son 1 ay! Köklü geçmişleriyle yenilikçi bakış açılarını bir araya getiren markalar Zuchex 2022’de kaliteleri ve kusursuz tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünlerini sergileyecekler. Siz de alanında lider markalarının ürünlerini fuar boyunca yakından inceleyebilirsiniz.

İşte Zuchex 2022 markalarının yenilikçi koleksiyonlarından bazı detaylar!

Bambum HALL 3| D-10/11


Çevreci ve doğal ürünleri yenilikçi bakış açısıyla tasarlayıp, üreten Bambum; sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine kısa sürede güçlü bir yer edindi. Organik, ekolojik ve sağlıklı mutfak gereçleri markası Bambum, mutfaklardan banyolara kadar her alana şıklık ve sağlığı bir arada sunuyor.

Grand Metal HALL 3 | B-44


Geçmişten gelen bilgi birikimini, üretimdeki hassasiyet ve titizliğini ürünlerine yansıtan Grand Metal, gastro derin tencere, normal tencere, sos tavası, kızartma tavası, düdüklü tencere, fırın tepsi, çaydanlık, sütlük ve cezve, saklama kabı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Lugga HALL 10 | B-34


1962 yılından bu yana çatal-kaşık-bıçak kategorisinde edindiği tecrübe ile üstün kaliteyi bir araya getiren Lugga sofralarda farkını ortaya koyuyor. Her biri deneyim ve uzmanlığı yansıtan özgün tasarımları ile seçkin mekanlar için stil sahibi alternatifler sunuyor. Kaliteli çelikten üretilmiş Lugga çatal kaşık bıçak serileri, ince işçiliğiyle sofralara ışıltı katıyor.

Sigma HALL 2 | B-40


Sektörünün genç ve dinamik şirketleri arasında yer alan Sigma Cam; dünyaca ünlü cam markalarının Türkiye temsilciliğini yapıyor. Sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı ve çalışma anlayışıyla kısa zamanda büyüyen Sigma Cam, ürün çeşitliliğiyle göz dolduruyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ KAYIT OLUN!

#buradaolmalısınız | Zuchex 15-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.