Sektörünün Altın Değerinde Fırsatları Uluslararası Zuchex 2019'da! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörünün Altın Değerinde Fırsatları Uluslararası Zuchex 2019'da!

Tarsus Turkey / Life Media tarafından, Züccaciyeciler Derneği ZÜCDER’in desteğiyle gerçekleştirilen Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı ZUCHEX, 30’uncu kez kapılarını açıyor…

Sunduğu ürün çeşitliliğiyle alanında Avrasya’nın lider, dünyanın ise sayılı organizasyonlarından birisi olan Uluslararası Zuchex, başta Türkiye’nin önde gelen küresel üreticileri olmak üzere yurt içi ve yurt dışından 500 firmayı, dünyanın hemen her yerinden gelecek 32 bin sektör profesyoneli ile buluşturacak. 12-15 Eylül 2019 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 30’uncusu gerçekleştirilecek organizasyon, “Cam, Porselen, Seramik”, “Metal Mutfak Eşyaları”, “Plastik Ev Gereçleri & Bahçe Aksesuarları”, “İthal Ev ve Mutfak Eşyaları”, “Elektrikli Ev Aletleri” ile “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ana başlıkları altında binlerce yeni ürün, tasarım ve koleksiyona ev sahipliği yapacak. Geçtiğimiz Eylül ayındaki fuarda tüm zamanların ziyaretçi rekorunu kıran Uluslararası Zuchex, farklı pazarlara yönelerek kendilerine alternatif ticaret kanalları açmak isteyen katılımcı firmalar ile çoğunluğu yeni tedarikçi arayışındaki sektör profesyonellerine altın değerinde fırsatlar sunacak.

10 milyar dolarlık Türk ev ve mutfak eşyaları pazarını, Amerika’dan Orta Doğu’ya, Avrupa’dan Asya’ya Afrika’dan Balkanlara kadar dünyanın dört bir tarafından binlerce ziyaretçiyle buluşturan Zuchex’te geri sayım başladı. Toplam 12 salonda 100 bin metrekare kapalı alanda düzenlenen fuarda, göz alıcı tasarımlara sahip cam, porselen ve seramik ürünler, bahçe aksesuarları, tüm metal mutfak eşyaları, evlerin havasını değiştiren dekoratif ürünler, yenilikçi ve inovatif plastik ev gereçleri ile her türlü elektrikli küçük ev aleti bir arada sergilenecek.

Bir fuardan çok daha fazlası…

30. Uluslararası Zuchex’e katılan firmalar, bir taraftan yeni ürünlerini, tasarımlarını ve koleksiyonlarını sektörün en büyük perakende mağazalarına sergilerken diğer yandan kendilerini rekabette öne çıkaracak doğru alıcılarla tanışıp, yeni satış anlaşmalarının, ticari ortaklıkların ve işbirliği fırsatlarının da kapısını aralayacak. Tek bir noktada yüzlerce marka ve binlerce ürünü bir arada görme şansı bulacak olan Zuchex 2019 ziyaretçileri ise, sektörünün en önemli yerel ve küresel üreticileriyle doğrudan bir araya gelecekleri fuarda, kendirine en avantajlı satın alma fırsatları sunan geniş bir tedarikçi portföyü oluşturabilecek.

Uluslararası Zuchex 2019, katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz ticaret fırsatları sunmanın ötesinde, sofra kültürüne yönelik etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Detaylı Bilgi İçin: www.zuchex.com