Sektörün merakla beklediği Zuchex 2021’e sayılı günler kaldı | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörün merakla beklediği Zuchex 2021’e sayılı günler kaldı

Sektöründe 2021’in dünyadaki en büyük uluslararası organizasyonu olan Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, 16 – 19 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek. Sayılı günlerin kaldığı fuarda sektör liderleri bir araya gelecek. En yeni koleksiyonların sergileneceği Zuchex 2021’de markaların geniş ürün yelpazeleri sayesinde tüm ziyaretçiler aradıkları her ürünü bulabilecek. İşte Zuchex 2021’de sizleri bekleyen bazı markaların, yenilikçi ürünleri…

Hemen katılın, sektör liderleriyle buluşun, eşsiz ürünlerini yakından inceleyin!

Titiz 12 HALL | B-32

Titiz, 1984´ten bu yana yaşam alanlarında sağlıklı içeriklere sahip ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor! Mutfak gereçlerinden temizlik ürünlerine, cam ürünlerden fonksiyonel ürünlere kadar geniş bir yelpazede pek çok seçenek sunuyor. Titiz, tüm ürünleriyle hayatı kolaylaştırırken trendleri de günlük yaşama entegre ediyor.

Tulu Porselen 2 HALL | D-20

Tulu Porselen sade bir şıklıkla tasarladığı ürünleriyle sofraların keyfini artırıyor. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde günün her saati kendinden söz ettirecek sofralara olanak tanıyor. Tulu Porselen yemekli davetlerden çay veya kahve saatlerine kadar ürünleriyle sofistike bir zevki ortaya koyuyor.

Dünya Plastik HALL 12 | C-22


1973 yılında kurulan Dünya Plastik, ürünlerinin kalitesini, fonksiyonelliğini ve tasarımını geliştirmeye dayalı felsefesiyle; sadece iç pazar sınırları içinde değil, uluslararası alanda da sektöründe öncü firmalar arasında yer alıyor. Plastik sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini, inovatif ve teknoloji odaklı çalışmalarına entegre eden Dünya Plastik, tüketicilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Bambum 3 HALL | D-10

Çevreci ve doğal ürünleri yenilikçi bakış açısıyla tasarlayıp, üreten Bambum; sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine kısa sürede güçlü bir yer edindi. Organik, ekolojik ve sağlıklı mutfak gereçleri markası Bambum, mutfaklardan banyolara kadar her alana şıklık ve sağlığı bir arada sunuyor. 

Qlux Ideas 12 HALL | B-30

Qlux Ideas 30 yılı aşkın bir süredir kaliteden ödün vermeden tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştiriyor. Dünya çapında hizmet veren marka, özgün tasarımlarıyla fark yaratırken, ürünleriyle pratik ve kolay kullanım imkanı da sunuyor.

Favorim Grup 2 HALL | C-32

Favorim Grup, ev ve mutfak eşyaları alanlarında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörde adından söz ettiren firmalardan biri. GLASSCOM markası ile dünya çapında beğeni toplamaya ve tüketicinin değişen tercihlerini göz önünde bulundurarak ürün konseptlerinde sürekli olarak kendinden bahsettiriyor. GLASSCOM her geçen gün genişleyen ve yenilenen ürün yelpazesi ile yaşam alanlarına renk vermeye devam ediyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.