Sektörün Beklenen Buluşması Zuchex’e Yoğun İlgi Başladı! | Zuchex

10 - 13 EYLÜL 2020

31. Zuchex Ev
ve Mutfak Eşyaları Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul

10 - 13 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörün Beklenen Buluşması Zuchex’e Yoğun İlgi Başladı!

Zuchex Fuarı’nda siz de yerinizi almak için tıklayın!

Dünyanın en büyük ev ve mutfak eşyaları fuarları arasında yer alan ve bu yıl 12 – 15 Eylül 2019 tarihlerinde 30.’su gerçekleşecek Zuchex Fuarı’na yoğun ilgi şimdiden başladı. Zuchex bu yıl başta Türkiye’nin önde gelen küresel üreticileri olmak üzere yurt içi ve yurt dışından 500 firmayı, dünyanın hemen her yerinden gelecek 32 bin sektör profesyoneli ile buluşturacak.

Bir fuardan çok daha fazlası…

30. Uluslararası Zuchex’e katılan firmalar, bir taraftan yeni ürünlerini, tasarımlarını ve koleksiyonlarını sektörün en büyük perakende mağazalarına sergilerken diğer yandan kendilerini rekabette öne çıkaracak doğru alıcılarla tanışıp, yeni satış anlaşmalarının, ticari ortaklıkların ve iş birliği fırsatlarının da kapısını aralayacak. Tek bir noktada yüzlerce marka ve binlerce ürünü bir arada görme şansı bulacak olan Zuchex 2019 ziyaretçileri ise, sektörünün en önemli yerel ve küresel üreticileriyle doğrudan bir araya gelecekleri fuarda, kendilerine en avantajlı satın alma fırsatları sunan geniş bir tedarikçi portföyü oluşturabilecek.

Geçtiğimiz Eylül ayındaki fuarda tüm zamanların ziyaretçi rekorunu kıran Uluslararası Zuchex, farklı pazarlara yönelerek kendilerine alternatif ticaret kanalları açmak isteyen katılımcı firmalar ile çoğunluğu yeni tedarikçi arayışındaki sektör profesyonellerine altın değerinde fırsatlar sunacak.

Uluslararası Zuchex 2019, katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz ticaret fırsatları sunmanın ötesinde, sofra kültürüne yönelik etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Katılımcı olmak için tıklayın.


Zuchex’e Yoğun İlgi