19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Özgün tasarımlar, yenilikçi ürünler Zuchex 2022’de!

Zuchex 2022'de ürün çeşitliliği, yenilikçi yaklaşım ve güncel trendler sergilencek.

Bonera, Rooc, Görgel Metal, Arda Home ve daha yüzlerce markanın ilham veren tasarımlarını Zuchex 2022’de keşfedin!Bonera | HALL 3 / C-50


Bonera Tutku Metal ürün kalitesiyle sofralarda fark yaratıyor. Granit, çelik içeriklerin ön planda olduğu ürün grubuyla mutfaklara lezzet katan marka, modern tasarımlarıyla da şıklığı destekliyor.

Rooc HALL 3 / C-56Kalite ve keskinliği estetik ve dekoratif görünüm ile birleştiren ve öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini sürekli kılmak olan ROOC, geniş ürün yelpazesi ve şık tasarımıyla tüm mutfaklara profesyonel kullanım rahatlığı ve modern tasarımlara sahip ürünler kazandırıyor.

Görgel Metal | HALL 3 / B-11


Paslanmaz çelik ve yapışmaz pişirme gereçleri üreticisi Görgel Metal, 25 yıldır faaliyet gösterdiği sektörün öncülerinden. Tüketici beklentilerini göz önünde bulundurarak ilerleyen firma, değişimlere ve modern teknolojiye de ayak uydurarak kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunuyor.

Arda Home HALL 11 | B-10


Arda Home Kitchenware, one of the new, enterprising companies of the steel goods industry, has managed to find a place among the leading companies in the production of steel teapots and cookware in a short time. The company aims to become stronger day by day in the sector with its innovative perspective.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ KAYIT OLUN!

#buradaolmalısınız | Zuchex 15-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.