Zuchex

10 - 13 EYLÜL 2020

31. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul

Overseas Buyer Programı

Türkiye’de ilk kez Mart ayındaki Ideal Homex 2019 kapsamında uygulanan, ayrıca dünyadaki pek çok Tarsus Group fuarında başarıyla hayata geçirilen Overseas Buyer Programı katılımcı ve ziyaretçilerin fuardan maksimum verimlilik almalarını sağlayacak.

Satın Almacılar Kimlerdir?

Satın almacı, bir perakende satış işletmesi için ev ve mutfak eşyaları satın almaktan sorumlu kıdemli bir karar vericidir.

Ev ve mutfak eşyaları ile HORECA sektörlerinden şirket sahipleri, Satınalma yöneticileri ve Perakendeciler, hem alıcılar hem de fuar katılımcıları için daha fazla iş fırsatı yaratmak amacıyla Zuchex'te İstanbul'da ağırlanacak.

Başvurmak için

Satın Almacı

Kimler faydalanabilir?

Satın Almacı Programının bir parçası olarak kabul edilmek için, bölgede uluslararası bir işletmeniz olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Tüm katılımcılarımız için kaliteli bir deneyim sağlamak istiyoruz; bu sebeple tüm başvurular özenle incelenecek olup kabul edilen başvuru sahiplerine bilgi verilecektir.

Satın Almacı Kriterleri:


Başvurular kabul edilmektedir - başvurmak için lütfen ezgi.sala@tarsusturkey.com adresinden Ezgi Şala ile iletişime geçin.