Overseas Buyer Programı Satışlarınızı Artıracak | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Overseas Buyer Programı Satışlarınızı Artıracak

Zuchex ile Avrasya’nın ev ve mutfak eşyaları pazarındaki payınızı artırın

Overseas Buyer Programı Satışlarınızı Artıracak

Zuchex, Avrasya’nın ev ve mutfak eşyaları sektöründe ticaret yapmak için her zaman en iyi platform olmuştur. Son 30 yıl boyunca fuar, dünyanın dört bir yanından yüksek satın alma yetkisine sahip binlerce satın almacıyı İstanbulda ağırladı.

Yeni tanıtılan Overseas Buyer Programı ile Zuchex, katılımcılarının ticaretini büyütmeyi garanti ediyor. Overseas Buyer programı doğru alıcılar ile eşleşerek toplantılar yapmanızı sağlayacak.

Zuchex geçtiğimiz yıl uluslararası satın almacılar nezdinde %32’lik çarpıcı bir artış gerçekleştirdi. Bu başarıda yüksek bütçelerle harcama yapan Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupalı satın almacıların perakende, toptan ve konaklama sektörlerindeki inovatif ürünleri ithal etmeye yönelmeleri etkili oldu. Yerel ve bölgesel ev ve mutfak eşyaları sektöründeki potansiyelin açık bir göstergesi olan bu artışı, fuara katılan firma yetkililerinin geri bildirimleri de doğruluyor. 4 gün boyunca milyonlarca dolar değerinde satış gerçekleşti.

Satın Almacılar Kimlerdir?

Satın almacı, bir perakende satış işletmesi için ev ve mutfak eşyaları satın almaktan sorumlu kıdemli bir karar vericidir.

Ev ve mutfak eşyaları ile HORECA sektörlerinden şirket sahipleri, Satın alma yöneticileri ve Perakendeciler, fuar katılımcıları için daha fazla iş fırsatı yaratmak amacıyla Zuchex'te İstanbul'da ağırlanacak.

Satın Almacılarımız Nereden Geliyorlar?

Tüm Dünya’dan gelen yurtdışı satın almacıları, perakende işlerinde fark yaratacak, rekabette kendilerine avantaj sağlayacak ürünler satın almak amacıyla yeni tedarikçilerini Zuchex 2019’da arıyor olacaklar.

Zuchex 2019 katılımcıları Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Rusya ve BDT ülkelerinden en iyi satın almacılarla buluşacak.

Zuchex 2019 için stand satışları sona ermek üzere! Yeni satın almacılarla tanışarak, ev ve mutfak eşyaları sektöründeki payınızı artırma fırsatını yakalayın, şimdi yerinizi alın!

İletişime geçin