Türkiye'nin İlk Hibrit Fuarı | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

TÜRKİYE’NİN İLK HİBRİT FUARI

Fuar sırasında, satın almacıların ve katılımcı firmaların hem online hem de katılımcı firma standında yüz yüze toplantı düzenlemesini sağlayacak olan Zuchex, Türkiye'nin ilk hibrit fuarı olacak!

Geçen yıl Overseas Buyer Programı ile katılımcılarının ticaret hacmine büyük değer katan Zuchex, 2020'de yeni ticaret programlarıyla yeniliklere devam ediyor.

Zuchex katılımcıları ve satın almacıları için özel bir hizmet olan yeni Online B2B Programı, katılımcı firmaların ve satın almacıların fuardan önce çevrimiçi etkileşim kurmalarını ve fuar süresince düzenlenmek üzere toplantı istekleri göndermelerini sağlayacak.

Zuchex katılımcısı ya da kayıtlı ziyaretçisi iseniz size gönderilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak platformu kullanabilirsiniz.

GİRİŞ YAPIN

Online B2B

YENİ ONLINE B2B PROGRAMI KEŞFEDİN

Online B2B

KATILIMCI VE ZİYARERTÇİLER İÇİN MAKSİMUM TİCARET FIRSATI

Online B2B

FUAR ÖNCESİNDE VE FUAR ESNASINDA ONLINE ETKİLEŞİM

Online B2B

FUAR ESNASINDA ONLINE YA DA KATILIMCI FİRMA STANDINDA YÜZ YÜZE TOPLANTILAR

KATILIMCILAR NASIL YARARLANABİLİR?

Yeni Online B2B Programı, katılımcıların ürünlerini sergilemelerine, fuardan önce satın almacılarla etkileşime geçmelerine ve fuar sırasında önceden planlanmış online ya da yüz yüze toplantılar düzenlemelerine olanak tanıyacak.

Şimdi katılımcı olun, Zuchex satın almacı portföyüne erişerek eşsiz ticaret fırsatları yakalayın!

KATILIMCI OLUN

ZİYARETÇİLER NASIL YARARLANABİLİR?

Yeni Online B2B Programı ile Zuchex satın almacıları, online olarak katılımcı firma profillerini inceleyerek en yeni ürünleri görebilecek, şirket temsilcileriyle etkileşime geçerek katılımcı firmalara toplantı talepleri gönderebilecekler.

Zuchex Online B2B Programı ile yeni ürünler keşfedin, tüm firmalar ile hızlıca iletişime geçin!

ZİYARETÇİ OLUN