Mutfaktaki yenilikler bu fuarda! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Mutfaktaki yenilikler bu fuarda!

Mutfaktaki yenilikler bu fuarda!

Ev ve mutfak eşyalarına dair hayata tasarım katan yeni trendler ve inovatif ürünler, 15 – 18 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek Zuchex 2022’de görücüye çıkıyor. Tarsus Türkiye tarafından #buradaolmalısınız sloganıyla 32.’si gerçekleştirilecek fuarda, aralarında Türkiye’nin sektör liderleri ile dünya markalarının da olduğu 650 katılımcı firma; “Sofra ve Mutfak Eşyaları”, “Pişirme Ekipmanları”, “Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları”, “Ev Eşyaları”, “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ile “Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde en yeni koleksiyonlarını ve 2023 tasarımlarını bir arada sergileyecek.

Küresel ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünya çapındaki sayılı fuarlarından birisi olan Zuchex, 15-18 Eylül tarihlerinde 32. kez kapılarını açacak. Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14 salonda birden gerçekleşecek dev organizasyona katılan firmalar, 2023’ün renk ve konseptine yönelik en yeni dekorasyon tasarımlarını, mutfaktaki inovatif ürünlerini ve en yeni koleksiyonlarını sektörün beğenisine sunacak. Fuarda,  göz alıcı çizgilere sahip cam, porselen ve seramik ürünlerden, yaşam alanlarına ilham katan tekstil koleksiyonlarına, mutfak eşyalarından dekoratif aksesuarlara kadar eve dair her şey bir arada sergilenecek.

Zuchex 2022 hakkında detaylı bilgi almak ve online ziyaretçi kaydı yaptırmak isteyenler, www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirler.

Sosyal Medya:

www.facebook.com/zuchexfair I www.twitter.com/zuchexfair

www.instagram.com/zuchexfair I www.zuchex.com