Markanızı 2020 yılında rakiplerinizin önüne taşıyarak yeni iş bağlantıları oluşturun ve satın almacılarla bir araya gelin! Acele edin ve Zuchex’te yerinizi alın! | Zuchex

10 - 13 EYLÜL 2020

31. Zuchex Ev
ve Mutfak Eşyaları Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul

10 - 13 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Markanızı 2020 yılında rakiplerinizin önüne taşıyarak yeni iş bağlantıları oluşturun ve satın almacılarla bir araya gelin! Acele edin ve Zuchex’te yerinizi alın!

Güral Porselen, Korkmaz, Kütahya Porselen, Whitford ve daha pek çok lider firmanın arasına katılın, Orta-Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’dan satın almacılarla bir araya gelin. Zuchex’in katılımcılarına sunduğu avantajlardan yararlanın.

Neden Katılmalısınız?

SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Dört gün boyunca 30.000 + satın almacı Zuchex'i ziyaret edecek. Doğru kişilerle tanışmak için doğru yerdesiniz.

MÜKEMMEL KONUM

Avrasya’nın ev ve mutfak eşyası pazarının merkezinde olun. Türkiye konumunu avantaja çevirin!

FİRMANIZI ÖNE ÇIKARIN

Markanızı binlerce Türk ve uluslararası satın almacı önüne çıkarıyoruz. Zuchex markanız için en ideal platformu sunuyor!

Türkiye’nin İhracat Hacmi

Avrasya’nın ev ve mutfak eşyası sektörünün öncü fuarı Zuchex, yurtdışından satın almacılar ile ihracat hacminizi büyütmeyi vaat ediyor!

Geçen yıl, Zuchex katılımcıları milyonlarca ABD Doları değerinde sipariş aldı

Katılımcılarımızın Görüşleri

Zuchex geçen yıl, Orta-Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’dan uluslararası satın almacılar nezdinde %32’lik çarpıcı bir artış gerçekleştirdi.

Katılımcılarımızın görüşleri için video’yu izleyin


Güral Porselen, Korkmaz, Kütahya Porselen, Whitford ve daha pek çok lider firmanın arasına katılın, Orta-Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’dan satın almacılarla bir araya gelin

Yerinizi Ayırtın