Neden Ziyaret Etmelisiniz | Zuchex

10 - 13 EYLÜL 2020

31. Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul

This Show is open for business

10-13 Eylül 2020 - İstanbul, Türkiye

YENİ BİR BAKIŞ AÇISI KEŞFEDİN

ZİYARETÇİ OLUN

10-13 Eylül 2020 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde 31.kez kapılarını açacak olan Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerine yeni bir bakış açısı sunuyor. Zuchex, seçkin markaların en yeni koleksiyonlarını, sektör profesyonellerine uluslararası bir vitrinde sunarak verimli ve etkili bir ticari platform yaratıyor.

Satın almacılar için en doğru adres Zuchex, aradığınız tüm ürünleri tek çatı altında bulma garantisi veriyor.

İŞİNİZİ BÜYÜTÜN
Ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin bölgedeki en büyük fuarı Zuchex 2020 yılında 650'den fazla üretici firma ile işinizi büyütmek için hazır! Binlerce yeni ürünü bir arada sunan Zuchex Eylül ayında kapılarını açacak.

İLHAM ALIN
En yeni, en heyecan verici ürünler, yenilikler, özgün tasarımlar ve daha fazlası… Zuchex, ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin geleceğini sergileyecek.

İşletmeniz için yeni bir bakış açısı keşfedin. En yeni ev ve mutfak eşyaları ile yeni yıla rakiplerinizin önüne başlayın!

Zuchex 2020'de bize katılın!
Firmanızı rakiplerinizin önüne taşıyacak yeni trendleri Zuchex'te keşfedin. Yeni yılda mağazalarınızda yer vereceğiniz ürünlere karar vermeden önce Zuchex'i mutlaka ziyaret edin!

ZİYARETÇİ OLUN