Küresel satın almacılar yeni fırsatlar için İstanbul’a geliyor! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Küresel satın almacılar yeni fırsatlar için İstanbul’a geliyor!

Tarsus Türkiye tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB destekleriyle bu yıl 32.’si düzenlenen Zuchex, sektöründe 2022’nin en büyük ölçekli küresel ticaretine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Son iki fuarda başarıyla uyguladıkları yurt dışı satın almacı programı “Overseas Buyer”ı Zuchex 2022 için de tekrarladıkları bilgisini paylaşan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Program sayesinde AB ülkeleri, Orta Doğu, Balkanlar, Orta Asya ve Kuzey Afrika’nın yanı sıra başta ABD olmak üzere okyanus ötesi ülkelerden, aralarında büyük bütçeli küresel perakende devlerinin de olduğu binlerce satın almacıyı, ev ve mutfak eşyası üreticilerimizle buluşturacağız” dedi.

Tarsus Türkiye tarafından 15-18 Eylül tarihlerinde 32. kez kapılarını açmaya hazırlanan Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, çoğunluğu yerli üretici 650’den fazla firmayı, 7 bini yurt dışından olmak üzere yaklaşık 37 bin profesyonelle buluşturacak. Sektörel ihracata ortalama 1,5 milyar dolar katkı yapması beklenen Zuchex 2022’de “Sofra ve Mutfak Eşyaları”, “Pişirme Ekipmanları”, “Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları”, “Ev Eşyaları”, “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ile “Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde lider firmaların en yeni koleksiyonları ve 2023 tasarımları bir arada sergilenecek.

Aytemur; “Eylül’deki fuara şimdiden yoğun bir ziyaretçi ilgisi var”

Dünyanın dört bir yanından yüksek bütçelerle satın alma yetkisine sahip binlerce profesyonel iş insanının 2023’e yönelik satın alma planlarını uygulamaya koyacakları en büyük fuar olan Zuchex’e şimdiden yoğun bir ilgi olduğunu açıklayan Aytemur, “Tüm dünyadan zincir perakende firma yetkilileri ve satın alma heyetleri Türkiye’nin üretici markalarıyla birebir görüşmeler yapmak üzere Zuchex 2022’ye gelecek” dedi.

#buradaolmalısınız sloganıyla Tüyap Beylikdüzü’nde, 12 salon ve toplam 100 bin metrekare alanda gerçekleşecek Zuchex 2022’de katılımcı olarak bulunmak ya da fuarı ziyaret etmek için fuarın kurumsal web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: www.zuchex.com

Sosyal Medya:

www.facebook.com/zuchexfair I www.twitter.com/zuchexfair

www.instagram.com/zuchexfair I www.zuchex.com

#Zuchex2022 #buradaolmalısınız #theplacetobe

#hayatatasarımkat #makelifestylish