Katılımcı Listesi | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Katılımcı Listesi

 • TULU PORSELEN VE ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

  TULU PORSELEN VE ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

  2 HALL | D-20

  1995 yılında çini ve seramik ticareti ile başlayan ticari serüvenimiz, 2001 yılında Kütahya Organize Sanayi Bölgesine taşınmak suretiyle üretim sektörüne adım atmıştır. 2001 yılından 2012 yılına kadar seramik imalatıyla üretimlerimiz devam etmiş, 2012 yılında yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde firmamız porselen imalatına başlamıştır. Firmamız Türkiye çapında konusunda uzman profesyoneller ile satış kanalını geliştirmiş ve bayi ağıyla da desteklemiştir. 8000 m2 kapalı alanımızla devam eden üretimimizi, Zafer Kalkınma Ajansı ile birlikte gerçekleştirilen ortak yatırımlar sayesinde son teknoloji makine ve ekipmanlarla geliştirmekteyiz.

 • TURAN PLASTİK

  TURAN PLASTİK

  12 HALL | E-10

  Turan Plastik Sanayi Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye’nin önde gelen plastik ev gereçleri ve bahçe mobilyaları imalatçılarından biridir. Plastik imalatına 1974 yılında şişirme sistemiyle başlamış, 1989 yılında plastik enjeksiyon sistemine geçiş yapmıştır. O günden beri kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile ürünlerini dünya çapında 60’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Fabrikamız İstanbul Akçaburgaz’da 15.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Plastik bahçe mobilyası ve ev gereçlerinde oldukça çeşitli ürün yelpazesi ile sektöründe öncü bir kuruluş olmaya devam etmektedir. Firma Fiore ve Smartware isimli iki adet tescilli markaya sahiptir.

 • TUREKS İTHALAT - İHRACAT TEKSTİL VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • UĞUR ALKAN SERAMİK YAPIMI VE TOPTAN SATIŞ

  UĞUR ALKAN SERAMİK YAPIMI VE TOPTAN SATIŞ

  5 HALL | C-34

  1996 yılından beri İzmir’de seramik alanında üretim yapmaktayız. Trendlere yönelik olarak ürün portföyümüzü yenilemekteyiz. Faaliyetlerimizin ilk yıllarında mutfak grubu ürünleri üretmekteyken şu anda trende uygun olarak dekoratif ürünler ve duvar panoları üretiyoruz.

 • UĞURBÖCEKLERİ EV ÜRÜNLERİ İMALAT LOJİSTİK E-TİCARET LTD. ŞTİ.

  UĞURBÖCEKLERİ EV ÜRÜNLERİ İMALAT LOJİSTİK E-TİCARET LTD. ŞTİ.

  5 HALL | A-30

  2001 yılında kurulan firmamız imalat ve lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.fabrikamızda ahşap işlemekte, Ahşap-Cam, Ahşap-Seramik, Ahşap-Metal uygulamaları yapmaktayız. Hammadde olarak kullandığımız doğal panelleri kayın, çam, ceviz ve birçok ağaçtan kendimiz hazırlıyoruz. . Kereste dışındaki hammadde ihtiyacımızı %90 oranında kendimiz üretmekteyiz. Tüm ürünlerimiz özgün tasarım merkezimizde dizayn edildiği gibi, ürünlerimizde kullanılan tüm görsel, desen ve baskıların telif hakları da firmamıza aittir. Çok geniş hammadde sağlama ağına sahip olarak, sizlerin isteyebileceği birçok otantik ağaç hammaddeyi tedarik ediyor ve işleyebiliyoruz.Fabrikamız; Tarım ve Orman Bakanlığına ait TR-06-K-055203 işletme kayıt numarasına sahiptir. Ürettiğimiz ürünlerde Tarım bakanlığına bağlı akredite laboratuvarlarından alınan “Gıdaya Temas Uygundur” belgesi vardır.

 • UĞURLAR PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  UĞURLAR PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | D-32

  1974 yılında plastik P.P. geri dönüşüm hammadde üretimi amacıyla kurulan firmamız ilerleyen yıllarda bünyesinde ürettiği hammadde ile makine parkurunu da genişleterek plastik temizlik gereçleri, çöp kovaları, su kovaları ve temizlik setleri üretimine başlamıştır. Firmamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m2 kapalı alan içerisinde, dalında uzman ekibiyle hammadde üretiminden son ambalaj aşamasına kadar üretimini bünyesinde gerçekleştirmektedir. Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyi, en ekonomik fiyatlarla, en kısa sürede sunmayı amaç edinen firmamız, ulusal pazarda lider firmalar arasında yerini kısa sürede yükseltmekle beraber uluslararası pazarda da, 60'ı askın ülkeye ihracat ile gün geçtikçe söz sahibi olmayı basarmıştır.

 • Placeholder
 • ULUTAŞ METAL MUTFAK EŞYALARI İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
 • UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  2 HALL | D-46

  Joy Kitchen hem bireysel, hem endüstriyel mutfaklarda temel anlamda kalite ve şıklığı hedeflemektedir. Bu vizyonla hayatı kolaylaştırırken güzelleştirecek, mutluluk ve heyecan verecek yeni ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Tamamen yerli üretimler, özenli el işçiliği ve son teknoloji makine kullanımı ile, Türkiye’de yetişen ve ahşap imalatında en çok tercih edilen kayın ağacından üretilmektedir. Gıda ile teması bulunan grupta kimyasaldan uzak, saf öğeler içermesi yönüyle standartlara uygun olarak keten tohumu yağı kullanılmaktadır. Keten tohumu yağı zengin minerallerden oluşmakta ve gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

 • URVE PLASTİK - NİZAMETTİN HİSTİK

  URVE PLASTİK - NİZAMETTİN HİSTİK

  12 HALL | B-40

  23 senedir temizlik ve mutfak ürünleri üretim ve satış

 • USLU ÇÖMLEK SAN. VE TİC. A.Ş.

  USLU ÇÖMLEK SAN. VE TİC. A.Ş.

  10 HALL | A-10

  2017 yılında çömlekçilik sektöründe faaliyete başlayan firmamız, ELİZİ ÇÖMLEKLERİ markasıyla yurtiçinde ve yurtdışında üretim ve pazarlamasına, ürün kalitesine, müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

 • UYAN MADENİ EŞYA ÇİNKO KAPLAMA TURZ. TAŞ. İNŞ. MAK. KALIP PLS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  UYAN MADENİ EŞYA ÇİNKO KAPLAMA TURZ. TAŞ. İNŞ. MAK. KALIP PLS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  4 HALL | A-32

  Uyan Madeni Eşya 1987 yılından beri devam eden üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. İzmir Torbalı’ da 5000 metrekare kapalı alanda, hammaddeden kalıba, doğrultmadan metal işlemeye ve boyahaneden paketlemeye kadar üretimin her aşamasını kendi bünyesinde bulundurarak hizmet vermektedir. Firmamız, tel ızgara, pazar arabası, kurutmalık ürünleri imal etmekte, bunun yanında Ev, Bahçe ve Ofis mobilya sektöründe hizmet vermektedir. “Üretimde başarı ve sürekliliğinin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.